Frejas rūnas

ᚾᛇᛋ - NauthizEihwazSowilo - Pret burvju ietekmēm

1086 %%HITS%% 1086
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:26:23 2021-10-26 15:26:23
 ᚾᛇᛋ - NauthizEihwazSowilo - Pret burvju ietekmēm

ᚾᛇᛋ - NauthizEihwazSowilo - Pret burvju ietekmēm

Olivers Nāsens - Riteņbraucējs

Olivers Nāsens ir Beļģijas šosejas riteņbraucējs. 2015. gada novembrī tika paziņots par Nāsena pievienošanos IAM Cycling komandai nākamajā sezonā. Viņš tika iekļauts komandas pieteikumā 2016. gada Tour de France.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Olivers_Nāsens
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚾᛇᛋ

ᚾᛇᛋ

Fúthork rūnas:

naes -  NAES   - ᚾᚨᛖᛋ - Rūnu raksturs NAES -

3-Rūnascript
Nauthiz-Eihwaz-Sowilo

Vērtība rūnas ‹Nauthiz-Eihwaz-Sowilo› trīs rūnas scenārijā

1. Nauthiz (nauthiz)

Rune Nautiz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz saspringto emocionālo stāvokli, kas saistīts ar nepieciešamību tādā nozīmē, ka tas, kas notiek tagad, ir patiešām nepieciešams, vai jums tas patīk vai nē. Bet kāpēc? Prognoze norāda uz grūtībām un kavējumiem, šķēršļiem un neveiksmēm.


Nauthiz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Nautyz vērtība pirmajā pozīcijā - bailes, nepareizas darbības. Bailes rada svārstības, un vibrācijas savukārt pārvērš bailes par realitāti. Tas, ko jūs tik baidāties, parādīsies priekšā un nedos jums mieru. Tā ir tieša saskarsme ar materializētu iekšējo ienaidnieku, dēmonu, kas izraisa kārdinājumus un jaunas ciešanas. Apstākļi skāra vājāko punktu. Fleece norāda uz interesi par dzīvi, viss ir kļuvis garlaicīgi. Tagad ir laiks ciešanu izpausmei, kā arī emocionālai lejupslīdei un ar to saistītajām nepareizajām darbībām. Jūsu vajadzības neatbilst jūsu vēlmēm, kas savukārt rada neveselīgu emocionālo stresu.

2. Eihwaz (eihwaz)

Prognozēšana otrajā pozīcijā, izmērīt septiņas reizes - viens griezums. Kā sērfošanas runa, tā iesaka ievērot noteiktu ritmu, koriģēt darbības un neatlaidību, neņemot vērā emocijas. Rīkojieties uzmanīgi ar prasmi. Mēģiniet izmantot šos apstākļus savā labā. Jums vajadzētu būt tādam kā ūdens strautam, kas nepārtraukti veic augsnes daļiņas ar tās plūsmu, pakāpeniski iznīcinot šķēršļus ceļā un veidojot jums ērtu kanālu.

3. Sowilo (sowilo)

Trešajā pozīcijā - rune norāda izmaiņas, kuru kvalitāti simbolizē pirmā izlīdzināšanas rune. Tas ir, ja pirmais rune ir pozitīvs, tad izmaiņas būs pozitīvas, ja pirmais rune ir apgriezts, tad izmaiņas netiks iepriecinātas. Dažreiz tas paredz situācijas precizēšanu, notikumu pagriezienu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:26:22 (GMT)