Frejas rūnas
Рейтинг 12 из 14 на основе 960 просмотров.

ᚾᛇᛋ - NauthizEihwazSowilo - Pret burvju ietekmēm

960 %%HITS%% 960
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-08-11 10:12:03 2020-08-11 10:12:03

Naes

naes -  NAES   - ᚾᚨᛖᛋ - Rūnu raksturs NAES -

ᚾᛇᛋ

ᚾᚪᛋ

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᚾᛇᛋ - NauthizEihwazSowilo - Pret burvju ietekmēmᚾᛇᛋ - NauthizEihwazSowilo - Pret burvju ietekmēm

3-Rūnascript
Nauthiz-Eihwaz-Sowilo

Vērtība rūnas ‹Nauthiz-Eihwaz-Sowilo› trīs rūnas scenārijā

1. Nauthiz (nauthiz)

Rune Nautiz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz saspringto emocionālo stāvokli, kas saistīts ar nepieciešamību tādā nozīmē, ka tas, kas notiek tagad, ir patiešām nepieciešams, vai jums tas patīk vai nē. Bet kāpēc? Prognoze norāda uz grūtībām un kavējumiem, šķēršļiem un neveiksmēm.


Nauthiz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Nautyz vērtība pirmajā pozīcijā - bailes, nepareizas darbības. Bailes rada svārstības, un vibrācijas savukārt pārvērš bailes par realitāti. Tas, ko jūs tik baidāties, parādīsies priekšā un nedos jums mieru. Tā ir tieša saskarsme ar materializētu iekšējo ienaidnieku, dēmonu, kas izraisa kārdinājumus un jaunas ciešanas. Apstākļi skāra vājāko punktu. Fleece norāda uz interesi par dzīvi, viss ir kļuvis garlaicīgi. Tagad ir laiks ciešanu izpausmei, kā arī emocionālai lejupslīdei un ar to saistītajām nepareizajām darbībām. Jūsu vajadzības neatbilst jūsu vēlmēm, kas savukārt rada neveselīgu emocionālo stresu.

2. Eihwaz (eihwaz)

Prognozēšana otrajā pozīcijā, izmērīt septiņas reizes - viens griezums. Kā sērfošanas runa, tā iesaka ievērot noteiktu ritmu, koriģēt darbības un neatlaidību, neņemot vērā emocijas. Rīkojieties uzmanīgi ar prasmi. Mēģiniet izmantot šos apstākļus savā labā. Jums vajadzētu būt tādam kā ūdens strautam, kas nepārtraukti veic augsnes daļiņas ar tās plūsmu, pakāpeniski iznīcinot šķēršļus ceļā un veidojot jums ērtu kanālu.

3. Sowilo (sowilo)

Trešajā pozīcijā - rune norāda izmaiņas, kuru kvalitāti simbolizē pirmā izlīdzināšanas rune. Tas ir, ja pirmais rune ir pozitīvs, tad izmaiņas būs pozitīvas, ja pirmais rune ir apgriezts, tad izmaiņas netiks iepriecinātas. Dažreiz tas paredz situācijas precizēšanu, notikumu pagriezienu.

divine_3_sources

 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-08-11 10:12:03 (GMT)