Frejas rūnas

Nah

55 %%HITS%% 55
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-24 08:37:25 2021-10-24 08:37:25

Nahčivana - Pilsēta Azerbaidžānā

Nahčivana ir pilsēta Azerbaidžānā, Nahčivanas Autonomajā Republikā. Tā ir šīs autonomās republikas galvaspilsēta. 2017. gadā Nahčivanā dzīvoja 92,1 tūkstoši iedzīvotāju. Pilsēta atrodas Nahčivanas upes krastos, vietā, kur tā ietek Araksas upē. Pēc armēņu tradīcijām, pilsētu esot dibinājis Noass.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Nahčivana
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚾᚨᚺ

ᚾᚨᚺ

Fúthork rūnas:

nah -     - ᚾᚨᚺ - Rūnu raksturs  -

3-Rūnascript
Nauthiz-Ansuz-Hagalaz

Vērtība rūnas ‹Nauthiz-Ansuz-Hagalaz› trīs rūnas scenārijā

1. Nauthiz (nauthiz)

Rune Nautiz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz saspringto emocionālo stāvokli, kas saistīts ar nepieciešamību tādā nozīmē, ka tas, kas notiek tagad, ir patiešām nepieciešams, vai jums tas patīk vai nē. Bet kāpēc? Prognoze norāda uz grūtībām un kavējumiem, šķēršļiem un neveiksmēm.


Nauthiz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Nautyz vērtība pirmajā pozīcijā - bailes, nepareizas darbības. Bailes rada svārstības, un vibrācijas savukārt pārvērš bailes par realitāti. Tas, ko jūs tik baidāties, parādīsies priekšā un nedos jums mieru. Tā ir tieša saskarsme ar materializētu iekšējo ienaidnieku, dēmonu, kas izraisa kārdinājumus un jaunas ciešanas. Apstākļi skāra vājāko punktu. Fleece norāda uz interesi par dzīvi, viss ir kļuvis garlaicīgi. Tagad ir laiks ciešanu izpausmei, kā arī emocionālai lejupslīdei un ar to saistītajām nepareizajām darbībām. Jūsu vajadzības neatbilst jūsu vēlmēm, kas savukārt rada neveselīgu emocionālo stresu.

2. Ansuz (ansuz)

Otrajā pozīcijā veiciet notikumus, kas notiek kopā ar jums un ap jums, kā zīmes un zīmes. Savā uzvedībā veselais saprāts un princips \"kaut ko iegūt ir svarīgi tagad - vispirms jums ir jādod kaut kas\". Mēģiniet iegūt maksimālu informāciju par pašreizējo situāciju, parādīt savu sabiedriskumu, sabiedriskumu un runas pievilcību.


Ansuz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā ir triks. Situācija ir jālabo, izmantojot visus pieejamos līdzekļus, neizslēdzot veselīgu adventurismu, viltību un veiklību. Dažos gadījumos ir norāde par informācijas avota maiņu. Nokļūt apakšā, skatieties dvēseles dziļumā. \"Kas es esmu, no kurienes es esmu, kāpēc es esmu šeit?\" Jums vienkārši jānovērš tas, kas noticis nepareizi, noskaidrojiet \"problēmas\" cēloni un izlabojiet to.

3. Hagalaz (hagalaz)

Trešajā pozīcijā - labāk ir pievienot skaidrojošu rune, jo kopā ar pozitīvajiem iepriekšējiem rūnām ir kvalitatīvu izmaiņu un izmaiņu rādītājs. Būtībā tas attiecas uz cerības sabrukumu un situāciju no kontroles.

divine_3_sources

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-24 08:37:25 (GMT)