Frejas rūnas

ᚾ : Nyd - Nepieciešamība. Desmitā нортумбрийская rune.

1241 %%HITS%% 1241
Lapa pievienota (rediģēta) 2017-11-07 10:07:57 2017-11-07 10:07:57
 ᚾ : Nyd - Nepieciešamība. Desmitā нортумбрийская rune.


Desmitā руной tiek uzskatīts par Nyd (vai Not) ar фонетическим stāvoklī [N], un saturs šīs rūnas древнеанглийской tradīcijas veidojas ap jēdziens "vajadzība".Rune Nyd apraksta visus šo koncepciju, kurā var ieiet un kvēla vēlēšanās, un nevaldāmā slāpes, un ir diezgan parasta sajūta vajadzības, ko izraisa trūkums vai trūkst kaut kā, kas vajadzīgs.Древнеанглийская руническая dzejolis šādi apraksta apsēstība ar vēlmi iegādāties kādu:Griba ir radījuši pasauli, un varu to liets Nyd.Tas ir — izsalkusi griba radīt un jāprot,vēlēšanās valdīt un sadalīt,un par pēdējo, tas ir приземленной trūkumā saka tā:Ciešu apsēju стянет nepieciešamību krūtis.bet apgriezties spēj viņa un подмогой,ja laicīgi pamana uz savu pievērsīsi.Interpretācija otrās daļas рунической dzejolī runā par to, ka ir iespēja atbrīvoties no vajadzības, vai arī šo iespēju, izdosies atvērt pašai šajā vajadzībā.Нортумбрийская tradīcija uzskata, ka rune Nyd ietver sevī aicinājumu būt piesardzīgiem, jo cilvēks ir būt par saimnieku savām vēlmēm un vajadzībām, nevis otrādi. Un, lai to apgūt savām kaislībām, ir sevis izzināšana. Mūsdienu prakses gribētu izlasīt šo aicinājumu, šādi: nav jācīnās ar plūsmas ierobežošanas katrā cilvēkā pārdomas avots Урд, taču spēki viņu ir ne bezdibenis втуне, kā izmantot konstruktīvi.Skandināvu teika vēstī, ka pie milža vārdā Нарви piedzima meita, melnā un сумрачная no dzimšanas, kuru nosauca Knott un kas velte Всеотца ir kļuvusi par apbraukt uz ratu zemi. Nosaukums Knott fonētiski tuvu nosaukuma desmitā rūnas футарка, tomēr nav zināms, vai ir kāda semantiskās attiecības starp šiem diviem nosaukumiem. Ja turpināt izklāsts ir stāsti par Нотте (pieņemot par pašsaprotamu, iespējams, притянутую aiz ausīm kopību vārdu), tad dēls tā bija Diena, vai Dags(burtisks tulkojums nosaukumi 24. rūnas Dag nozīmē "diena"). Tādējādi, rune Nyd (vai Not)ir mātes руной pēdējā rūnas trešās atta — Dag.

http://florell-page.narod.ru/Asatru/futhark/futhark_n.htm


Translated by service «Yandex.Translate»

Nīderlande - Valsts Eiropā

Nīderlande ir valsts Rietumeiropā, daļa no Nīderlandes Karalistes. To ziemeļos un rietumos apskalo Ziemeļjūra, austrumos tā robežojas ar Vāciju, bet dienvidos ar Beļģiju. Nīderlandes kopējā platība ir 41 543 km² un to ietekmē mērenās joslas klimats.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Nīderlande
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚾᛃᛞ

ᚾᛃᛞ

Fúthork rūnas:

nyd -  NYD   - ᚾᛃᛞ - Rūnu raksturs NYD -

Vērtība rūnas ‹Nauthiz-Jera-Dagaz› trīs rūnas scenārijā

1. Nauthiz (nauthiz)

Rune Nautiz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz saspringto emocionālo stāvokli, kas saistīts ar nepieciešamību tādā nozīmē, ka tas, kas notiek tagad, ir patiešām nepieciešams, vai jums tas patīk vai nē. Bet kāpēc? Prognoze norāda uz grūtībām un kavējumiem, šķēršļiem un neveiksmēm.


Nauthiz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Nautyz vērtība pirmajā pozīcijā - bailes, nepareizas darbības. Bailes rada svārstības, un vibrācijas savukārt pārvērš bailes par realitāti. Tas, ko jūs tik baidāties, parādīsies priekšā un nedos jums mieru. Tā ir tieša saskarsme ar materializētu iekšējo ienaidnieku, dēmonu, kas izraisa kārdinājumus un jaunas ciešanas. Apstākļi skāra vājāko punktu. Fleece norāda uz interesi par dzīvi, viss ir kļuvis garlaicīgi. Tagad ir laiks ciešanu izpausmei, kā arī emocionālai lejupslīdei un ar to saistītajām nepareizajām darbībām. Jūsu vajadzības neatbilst jūsu vēlmēm, kas savukārt rada neveselīgu emocionālo stresu.

2. Jera (jera)

Otrajā pozīcijā - pakāpeniska, savlaicīga. Svarīgi nav steigties. Strādājot ar savu karmu, mēģiniet neveikt izsitumus, pārdomāt vārdus, pirms sakāt tos. Pirms lēmuma pieņemšanas nosveriet plusus un mīnusus. Izvairoties no ļaunprātīgām darbībām un darot labu citiem, iegūstiet labu garastāvokli un iespaidus, kas padara pasauli apkārt draudzīgāku un interesantāku. Dažreiz ir ieteicams pauzēt - laiks neko neārstē, bet tas viss novieto vietā. Jera, būdama vecmātes rune, iesaka atrast harmoniju ar dabiskiem cikliem - tas vismaz atvieglos sapratni, ka jūs izlemjat, kas notiek un kas nav.

3. Dagaz (dagaz)

Trešajā pozīcijā - atgriešanās, izrāviens. Šajā pozīcijā Dagaz būtībā norāda uz izkārtojuma pirmās rūnas vērtības izmaiņām tieši pretējā virzienā. Dažos gadījumos, paredzot dramatiskas pārmaiņas, alķīmiskas izmaiņas apstākļos, kuru kvalitāte var norādīt uz papildu vilnas.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 17:27:35 (GMT)