Frejas rūnas

ᛋᚨᚱ - Klīstot varas meklējumos. Attīstības un uzlabošanas formula maģiskajā praksē.

2309 %%HITS%% 2309
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 05:42:22 2022-01-21 05:42:22
 ᛋᚨᚱ - Klīstot varas meklējumos. Attīstības un uzlabošanas formula maģiskajā praksē.

ᛋᚨᚱ - Sowilo-Ansuz-Raidho

Klīstot varas meklējumos.
Attīstības un uzlabošanas formula
maģiskajā praksē.

Sardīnija - Sala Vidusjūrā

Sardīnija ir otra lielākā sala Vidusjūrā aiz Sicīlijas un autonoms Itālijas reģions kopš 1948. gada 28. februāra. Tā atrodas aptuveni 200 km uz rietumiem no Itālijas kontinentālās daļas, 12 km uz dienvidiem no Francijai piederošās Korsikas salas un aptuveni 200 km uz ziemeļiem no Āfrikas krastiem.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Sardīnija
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛋᚨᚱ

ᛋᚨᚱ

Fúthork rūnas:

sar -  SAR   - ᛋᚨᚱ - Rūnu raksturs SAR -

3-Rūnascript
Sowilo-Ansuz-Raidho

Vērtība rūnas ‹Sowilo-Ansuz-Raidho› trīs rūnas scenārijā

1. Sowilo (sowilo)

Rune Soulo vērtība pirmajā pozīcijā mainās. Tas ir laimes riteņa rotācijas rādītājs, individuālo rakstura iezīmju izpausmes. Rune norāda, ka jums ir spēcīgs radošs spēks, pateicoties kam jebkuras izmaiņas jūsu dzīvē kļūst iespējamas. Tāpēc negatīvās domas nevar pieļaut pozitīvu notikumu rašanos, traucēt jūsu individuālā mīta izpausmei. Iespējams, problēmas cēlonis ir jūsu egoisms, vai arī jums ir steidzami, savās domās pirms faktiskā notikumu gaita. Varbūt jūs uztraucaties, un jūsu domāšanu ietekmē apstākļi.

2. Ansuz (ansuz)

Otrajā pozīcijā veiciet notikumus, kas notiek kopā ar jums un ap jums, kā zīmes un zīmes. Savā uzvedībā veselais saprāts un princips \"kaut ko iegūt ir svarīgi tagad - vispirms jums ir jādod kaut kas\". Mēģiniet iegūt maksimālu informāciju par pašreizējo situāciju, parādīt savu sabiedriskumu, sabiedriskumu un runas pievilcību.


Ansuz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā ir triks. Situācija ir jālabo, izmantojot visus pieejamos līdzekļus, neizslēdzot veselīgu adventurismu, viltību un veiklību. Dažos gadījumos ir norāde par informācijas avota maiņu. Nokļūt apakšā, skatieties dvēseles dziļumā. \"Kas es esmu, no kurienes es esmu, kāpēc es esmu šeit?\" Jums vienkārši jānovērš tas, kas noticis nepareizi, noskaidrojiet \"problēmas\" cēloni un izlabojiet to.

3. Raidho (raidho)

Trešajā pozīcijā - pārtrauktā savienojuma un kārtības atjaunošana, taisnīguma triumfs. Dažos gadījumos ir jāpārvieto drošs ceļojums vai ceļojums.


Raidho pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi. Dažreiz norāda uz negodīgu situācijas iznākumu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 05:42:22 (GMT)