Frejas rūnas

Sól - Islandic rune

163 %%HITS%% 163
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:04:47 2021-10-26 15:04:47
 Sól - Islandic rune

Soltleiksitija - Pilsēta Jūtā

Soltleiksitija ir pilsēta ASV, Jūtas štata galvaspilsēta. Dibināta 1847. gadā. 2008. gadā Soltleiksitijā dzīvoja 181 698 iedzīvotāji, kas to padarīja par 126. lielāko pilsētu ASV pēc iedzīvotāju skaita.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Soltleiksitija
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛋᛟᛚ

ᛋᛟᛚ

Fúthork rūnas:

sol -  SOL   - ᛋᛟᛚ - Rūnu raksturs SOL -

3-Rūnascript
Sowilo-Othala-Laguz

Vērtība rūnas ‹Sowilo-Othala-Laguz› trīs rūnas scenārijā

1. Sowilo (sowilo)

Rune Soulo vērtība pirmajā pozīcijā mainās. Tas ir laimes riteņa rotācijas rādītājs, individuālo rakstura iezīmju izpausmes. Rune norāda, ka jums ir spēcīgs radošs spēks, pateicoties kam jebkuras izmaiņas jūsu dzīvē kļūst iespējamas. Tāpēc negatīvās domas nevar pieļaut pozitīvu notikumu rašanos, traucēt jūsu individuālā mīta izpausmei. Iespējams, problēmas cēlonis ir jūsu egoisms, vai arī jums ir steidzami, savās domās pirms faktiskā notikumu gaita. Varbūt jūs uztraucaties, un jūsu domāšanu ietekmē apstākļi.

2. Othala (othala)

Otrajā pozīcijā - autoritāte, senču gudrība. Jebkura uzņēmuma panākumi ir atkarīgi no spējas to izmantot. Būdama domas runa, tai ir tieša saikne ar nodomu un personificē savas darbības ietvaru, konkrētu nišu, kurā jūsu vēlme tiks realizēta. Šī niša var būt kaut kas - lieta, ko dara ar savām rokām, profesionāls sasniegums, dziesma vai dzejoļi. Bet pirms jaunu attēlu uzņemšanas noteiktā formā vispirms dziediniet savu uztveri un apkārtējo telpu.


Othala pretējā pozīcijā

Otrajā vietā ir freebie. Nevajadzētu ievērot nekādus īpašus noteikumus, jo īpaši, lai ierobežotu sevi ar saistībām. Jebkurš pamats vai ierobežojošie apstākļi ir jānovērš. Atbrīvojieties no konvenciju un iestāžu ietekmes. Ar tīro nodomu jūs redzēsiet, ka notikumi, kas jums nepieciešami, notiek bez jūsu iejaukšanās.

3. Laguz (laguz)

Trešajā pozīcijā ir izeja no krīzes. Izsakās par klusas sloksnes rašanos dzīvē, līdzjūtību un sapratni. Norāda, ka pazudušās lietas tiks atrastas, un visi vainīgie nonāk tīrā ūdenī. Reizēm vēsta jauna, enerģiska cilvēka vizīte. Prognoze ir ceļojums uz ūdeni, spilgti pravietiski sapņi.


Laguz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - neveiksme, "kur jūs paņēmāt ceļu?" Tas ir apstākļu vai attiecību sarežģītības rādītājs. Kopā ar jebkuru rokas rūnu, šī nav ļoti laba zīme.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:04:47 (GMT)