Frejas rūnas

ᛥ - Northumbrian rune Stan (Stan) - "akmens".

1243 %%HITS%% 1243
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-24 22:21:01 2021-10-24 22:21:01
 ᛥ - Northumbrian rune Stan (Stan) -

Trīsdesmit otrais Northumbrian rune ir Stan, kas fonētiski pārraida skaņu [St] un nozīmē "akmens".


Plašākā līmenī Stan var tikt interpretēts kā akmens apzīmējums jebkura akmens formā vai īpašumā, bet pasaulīgā līmenī šis rune parasti tiek izmantots, lai apzīmētu vienu akmeni, bruģakmens vai akmeni. Tomēr viņas zīmi var izmantot arī, lai atsauktos uz “oļi” vai mikroshēmām, kas tiek izmantotas tradicionālajās galda spēlēs.

Neatkarīgi no tā, kāda veida akmens vai kāda konkrētā akmens forma Stan Rune apraksta pasaulīgajā līmenī, mistiskā līmenī tā iemieso saikni starp zemes spēkiem, cilvēka spēkiem un debesu spēkiem. Šajā interpretācijā var saprast arī ķeltu ietekmi, jo atšķirībā no Skandināvijas tradīcijām, kas sadalīja esošo Visumu deviņos (citos variantos, desmit daļās), Druids to sadalīja trīs līmeņos.
Stena rūnu praktiskais saturs, kas ir īpaši svarīgs zīlēšanai, jau ir aprakstīts paša nosaukumā: laukakmens var bloķēt ceļu, bet tas var nodrošināt vismaz uzticamu, bet īslaicīgu patvērumu no vajāšanas vai tuvojoša ienaidnieka. Līdzīgi rune Stan var gan nodrošināt uzticamu aizsardzību (gan pašreizējā formā vienā, gan citā veidā visās Eiropas kultūrās: „Aiz akmens sienas” un kļūt par šķērsli ceļā uz mērķa sasniegšanu. , lai apietu šo šķērsli, ir jāizkāpj no izvēlētā ceļa, pēdējam ir nepieciešama aprūpe un izturība, kas nepieciešama, lai neņemtu piespiedu, apvedceļu uz patieso un atgrieztos sākotnējā ceļā.

Standartnovirze -

Standartnovirze ir izlases variācijas rādītājs, ko nosaka, izvelkot kvadrātsakni no izlases dispersijas. Viena standartnovirze nozīmē 68,28% rezultātu, kas centrēti ap vidējo asi - 34,14% uz katru pusi no tās.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Standartnovirze
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛋᛏᚨᚾ

ᛋᛏᚨᚾ

Fúthork rūnas:

stan -  STAN   - ᛋᛏᚨᚾ - Rūnu raksturs STAN -
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-24 22:21:01 (GMT)