Frejas rūnas

ᚦᛞᚱ - Thurisaz-Dagaz-Raidho Atvērtie ceļi

2524 %%HITS%% 2524
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 05:40:54 2022-01-21 05:40:54
 ᚦᛞᚱ - Thurisaz-Dagaz-Raidho  Atvērtie ceļi

ᚦᛞᚱ - Thurisaz-Dagaz-Raidho


Atvērtie ceļi

Jozefs Tiso - Priesteris

Jozefs Tiso bija slovāku katoļu mācītājs un politiķis, t. s. Pirmās Slovākijas republikas autoritārs vadītājs. Dzimis slovāku ģimenē Bitčas pilsētā, mūsdienu Slovākijas ziemeļrietumos.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Jozefs_Tiso
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚦᛞᚱ

ᚦᛞᚱ

Fúthork rūnas:

thdr -  THDR   - ᛏᚺᛞᚱ - Rūnu raksturs THDR -

3-Rūnascript
Thurisaz-Dagaz-Raidho

Vērtība rūnas ‹Thurisaz-Dagaz-Raidho› trīs rūnas scenārijā

1. Thurisaz (thurisaz)

Turizas rune vērtība pirmajā pozīcijā - negatīvie apstākļi. Tas ir veiksmes laiks, laiks, kad jums nav jādara nekas, lai paveiktu to, ko vēlaties. Jebkurā situācijā tas ir brīdis, kad tiekas ar jaunu iespēju, laimīgu dzīves burvību, kas darīs visu jūsu labā. Ļoti iespējams ir neparedzēta palīdzības vai atbalsta saņemšana un varas patronāža. Saistībā ar attiecībām tas norāda, ka viss, kas jums notiek, nāk no dvēseles un Augstāko spēku aizbildnībā. Problēmas gadījumā norāda, ka problēmas iemesls ir tas, ka jūs pārāk daudz paļaujas uz nejaušību. Dažreiz norāda, ka situācija ir sasniegusi zināmu punktu, un jums ir jāveic solis uz priekšu. Kādam jābūt šim solim, uzvediet nākamos rūnas.


Thurisaz pretējā pozīcijā

Thurisaz apgrieztā rune vērtība pirmajā pozīcijā ir bēdas no prāta. Notikumus izraisa meditācijas vai garīgi, bet ne emocionāli. Varbūt jautātājs uzstāj uz sevi, neņemot vērā citu cilvēku viedokļus, kas iesaistīti viņa paša problēmā. Dažreiz tas norāda, ka šīs problēmas pamatā ir pārmērīga paštiesība vai pārmērīga piesaiste pagātnes notikumiem (saikne ar pagātnes notikumiem).

2. Dagaz (dagaz)

Otrajā pozīcijā - koncentrācija, sasniegums. Tā kā runas runa, tā iesaka mainīt pasaules aprakstu uz līdzsvarotāku. Kad esat sasnieguši jūsu enerģijas līdzsvaru, jūs varat sasniegt savas apziņas transformācijas punktu. Mēģiniet neizplatīt savus spēkus, bet virzīt tos uz viena mērķa realizāciju. Fleece iesaka nepievērsties pašai problēmai, bet mainīt situāciju, lai apkārtējā telpa kļūtu gaišāka un laimīgāka. Tieši tāpat kā rītausma iezīmē jaunas dienas sākumu, aplūkojiet lietas no pilnīgi atšķirīga leņķa, un jūs atklāsiet neplānotas iespējas. Dažos gadījumos iesaka atrast jaunu lietojumu vecām lietām.

3. Raidho (raidho)

Trešajā pozīcijā - pārtrauktā savienojuma un kārtības atjaunošana, taisnīguma triumfs. Dažos gadījumos ir jāpārvieto drošs ceļojums vai ceļojums.


Raidho pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi. Dažreiz norāda uz negodīgu situācijas iznākumu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 05:40:54 (GMT)