Frejas rūnas

Top - ᛏᛟᛈ - Tiwaz-Othala-Perthro

519 %%HITS%% 519
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:43:52 2021-10-26 15:43:52
 Top - ᛏᛟᛈ - Tiwaz-Othala-Perthro

ᛏᛟᛈ - Tiwaz-Othala-Perthro

Arunachala

Topinambūrs - Augs

Bumbuļu topinambūrs ir daudzgadīgs kurvjziežu dzimtas lakstaugs. To vasas daļa var izaugt līdz 2,5 m augsta. Pie saknēm atrodas gumi. Dabiskais izplatības areāls ir Ziemeļamerika. Kopš 17. gadsimta ieviesies arī Eiropā, tostarp arī Latvijā. Topinambūru izmanto lopbarībā. Topinambūru gumus izmanto arī cilvēku uzturā. Topinambūra auglis ir plēkšņveidīgs sēklenis.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Topinambūrs
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛏᛟᛈ

ᛏᛟᛈ

Fúthork rūnas:

top -  TOP   - ᛏᛟᛈ - Rūnu raksturs TOP -

3-Rūnascript
Tiwaz-Othala-Perthro

Vērtība rūnas ‹Tiwaz-Othala-Perthro› trīs rūnas scenārijā

1. Tiwaz (tiwaz)

Tiwaz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir daudzstūris. Fleece norāda darbību un sacensību, kas prognozes laikā ir pilna ar apstākļiem. Ar savu dzīves spēku un būs tagad laba zīme, lai sāktu kaut ko. Būdams lielais uzvaras rune, personificē rakstura spēku un savas spējas, pateicoties kurām tagad ir iespējams palielināt varu. Ja trešais rune Urus vai Pertro norāda uz aizraušanos ar kaislību, jauna romantiska iespēja. Prognozē reizēm tas attiecas uz cilvēku vai personu, ar kuru jūs vienmēr esat sapņojis būt.


Tiwaz pretējā pozīcijā

Apgrieztā Tivaz rune vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda pasivitāti, iniciatīvas trūkumu šajā jautājumā. Brīdina par iespējamu sakāvi, sākotnēji zaudējot uzņēmējdarbību. Tas liecina par lielas aktivitātes un agresijas, gaidīšanas laika vai pamiera trūkumu. Tagad ir labs laiks atpūsties un nirt iekšā. Iespējamās problēmas, visticamāk, izraisa izpratnes trūkums par to, ka visas jūsu dzīves labās lietas nepaliek bez jūsu līdzdalības.

2. Othala (othala)

Otrajā pozīcijā - autoritāte, senču gudrība. Jebkura uzņēmuma panākumi ir atkarīgi no spējas to izmantot. Būdama domas runa, tai ir tieša saikne ar nodomu un personificē savas darbības ietvaru, konkrētu nišu, kurā jūsu vēlme tiks realizēta. Šī niša var būt kaut kas - lieta, ko dara ar savām rokām, profesionāls sasniegums, dziesma vai dzejoļi. Bet pirms jaunu attēlu uzņemšanas noteiktā formā vispirms dziediniet savu uztveri un apkārtējo telpu.


Othala pretējā pozīcijā

Otrajā vietā ir freebie. Nevajadzētu ievērot nekādus īpašus noteikumus, jo īpaši, lai ierobežotu sevi ar saistībām. Jebkurš pamats vai ierobežojošie apstākļi ir jānovērš. Atbrīvojieties no konvenciju un iestāžu ietekmes. Ar tīro nodomu jūs redzēsiet, ka notikumi, kas jums nepieciešami, notiek bez jūsu iejaukšanās.

3. Perthro (perthro)

Trešajā pozīcijā - būtībā paredz, ka jūsu lietās ir veiksmīga vai labvēlīga iejaukšanās. Tomēr mēs ne vienmēr varam pozitīvi novērtēt šādus likteni.


Perthro pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - jūsu noslēpums var tikt atklāts. var būt šķēršļi, neveiksmes, emocionālas problēmas.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:43:52 (GMT)