Frejas rūnas

ᛏᚱᛉ - Tiwaz-Raidho-Algiz : «Impulsam»

375 %%HITS%% 375
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:53:40 2021-10-26 15:53:40

ᛏᚱᛉ - Tiwaz-Raidho-Algiz

Formula un bind-rūnas "impulsam" - kad jums ir nepieciešams pārvarēt kādu attālumu vai pēc iespējas ātrāk atrisināt nepieciešamo problēmu. Piesakies uz sevis vai uz cietā materiāla. Uzklājiet apzināti un saglabājiet nepieciešamo enerģiju.

Otrā formulas vērtība ir viegla ceļu atvēršana (kad tie jau ir iztīrīti - tāpat kā "zaļais vilnis").

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛏᚱᛉ

ᛏᚱᛉ

Fúthork rūnas:

trz -  TRZ   - ᛏᚱᛉ - Rūnu raksturs TRZ -

3-Rūnascript
Tiwaz-Raidho-Algiz

Vērtība rūnas ‹Tiwaz-Raidho-Algiz› trīs rūnas scenārijā

1. Tiwaz (tiwaz)

Tiwaz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir daudzstūris. Fleece norāda darbību un sacensību, kas prognozes laikā ir pilna ar apstākļiem. Ar savu dzīves spēku un būs tagad laba zīme, lai sāktu kaut ko. Būdams lielais uzvaras rune, personificē rakstura spēku un savas spējas, pateicoties kurām tagad ir iespējams palielināt varu. Ja trešais rune Urus vai Pertro norāda uz aizraušanos ar kaislību, jauna romantiska iespēja. Prognozē reizēm tas attiecas uz cilvēku vai personu, ar kuru jūs vienmēr esat sapņojis būt.


Tiwaz pretējā pozīcijā

Apgrieztā Tivaz rune vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda pasivitāti, iniciatīvas trūkumu šajā jautājumā. Brīdina par iespējamu sakāvi, sākotnēji zaudējot uzņēmējdarbību. Tas liecina par lielas aktivitātes un agresijas, gaidīšanas laika vai pamiera trūkumu. Tagad ir labs laiks atpūsties un nirt iekšā. Iespējamās problēmas, visticamāk, izraisa izpratnes trūkums par to, ka visas jūsu dzīves labās lietas nepaliek bez jūsu līdzdalības.

2. Raidho (raidho)

Otrajā pozīcijā - sabiedriskums, loģika, komunikācijas atjaunošana. Runa iesaka izveidot vai atjaunot pareizu darbību secību, lai turpinātu pārvietoties tādā pašā virzienā kā iepriekš. Dažos gadījumos rune padome ir tuvs ceļojums vai radoša doma.


Raidho pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - parādīt humora izjūtu, dariet kaut ko stulbu vārda labajā nozīmē. Galvenais tagad ir nevis steidzties, bet gan būt pacietīgam un gaidīt.

3. Algiz (algiz)

Trešajā pozīcijā ir labvēlīga zīme. Norāda labu aizsardzību pret ārēju ietekmi, ietekmīgas personas draudzību, kas spēj aizsargāt un sniegt atbalstu. Foreshadows laiku, kas pavadīts ar priekšrocībām.


Algiz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pārvērš šķēršļus un sarežģījumus. Jums var būt vainīgs bez vainas. Iztērētā piepūle, visticamāk, iznāks uz sāniem. Dažreiz norāda uz kaut ko, kas jums tiks liegts. Dažos gadījumos norāda uz "sakņu" zudumu, saziņas zaudēšanu starp kosmisko prātu un cilvēka prātu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:53:40 (GMT)