Frejas rūnas

ᛏᛋᚢ - Tiwaz-Sowilo-Uruz : Vērtība rūnas Тейваз-Sowilo-Уруз :: Amulets dod spēku un enerģiju īpašniekam. Izmantojiet, lai sasniegtu izvirzīto mērķi, nodrošinot uzvaru, pārvarēt krīzes

451 %%HITS%% 451
Lapa pievienota (rediģēta) 2017-11-07 03:52:57 2017-11-07 03:52:57
 ᛏᛋᚢ - Tiwaz-Sowilo-Uruz : Vērtība rūnas Тейваз-Sowilo-Уруз :: Amulets dod spēku un enerģiju īpašniekam. Izmantojiet, lai sasniegtu izvirzīto mērķi, nodrošinot uzvaru, pārvarēt krīzes

ᛏᛋᚢ - Tiwaz-Sowilo-Uruz

Amulets dod spēku un enerģiju īpašniekam. Izmantojiet, lai sasniegtu izvirzīto mērķi, nodrošinot uzvaru, pārvarēt krīzes. Darba kombinācija rūnas - Tiwaz, Sowilo, Uruz.  


Translated by service «Yandex.Translate»

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛏᛋᚢ

ᛏᛋᚢ

Fúthork rūnas:

tsu -  TSU   - ᛏᛋᚢ - Rūnu raksturs TSU -

3-Rūnascript
Tiwaz-Sowilo-Uruz

Vērtība rūnas ‹Tiwaz-Sowilo-Uruz› trīs rūnas scenārijā

1. Tiwaz (tiwaz)

Tiwaz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir daudzstūris. Fleece norāda darbību un sacensību, kas prognozes laikā ir pilna ar apstākļiem. Ar savu dzīves spēku un būs tagad laba zīme, lai sāktu kaut ko. Būdams lielais uzvaras rune, personificē rakstura spēku un savas spējas, pateicoties kurām tagad ir iespējams palielināt varu. Ja trešais rune Urus vai Pertro norāda uz aizraušanos ar kaislību, jauna romantiska iespēja. Prognozē reizēm tas attiecas uz cilvēku vai personu, ar kuru jūs vienmēr esat sapņojis būt.


Tiwaz pretējā pozīcijā

Apgrieztā Tivaz rune vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda pasivitāti, iniciatīvas trūkumu šajā jautājumā. Brīdina par iespējamu sakāvi, sākotnēji zaudējot uzņēmējdarbību. Tas liecina par lielas aktivitātes un agresijas, gaidīšanas laika vai pamiera trūkumu. Tagad ir labs laiks atpūsties un nirt iekšā. Iespējamās problēmas, visticamāk, izraisa izpratnes trūkums par to, ka visas jūsu dzīves labās lietas nepaliek bez jūsu līdzdalības.

2. Sowilo (sowilo)

Otrajā vietā ir nepieciešama telpas attīrīšana, un, pirmkārt, prāta attīrīšana. Padariet savus secinājumus skaidrus. Tā ir domas runa, tā iesaka jums izrādīt atjautību vai nekavējoties reaģēt uz situāciju, nevis palēnināt. Jūsu domām jābūt skaidrām un saprotamām, un pasākumi ir ātri un efektīvi. Gaisma un tīra to dzīves daļu, kas ir nožogota, realizējiet savu individualitāti un mēģiniet izpaust savu personīgo mītu radošā veidā. Reizēm ir aktīva griba, lai pārvarētu šķēršļus un sasniegtu mērķi.

3. Uruz (uruz)

Trešajā pozīcijā - labvēlīga zīme. Jūs sagaidāt izmaiņas labāk. Ja jautājums attiecas uz veselību, norāda atgūšanu.


Uruz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pārmaiņas, pārpasaulīga pieredze, uztveres maiņa. Tas liecina par attiecību samazināšanos un prioritātes zaudēšanu uzņēmējdarbībā. Tas arī norāda uz situācijas maiņu, notikumu pavērsienu citā virzienā.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 04:43:44 (GMT)