Frejas rūnas

ᚢᚱᚠ - Spēki ceļā uz mērķi

3305 %%HITS%% 3305
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:48:28 2021-10-26 15:48:28
 ᚢᚱᚠ - Spēki ceļā uz mērķi

ᚢᚱᚠ - Uruz-Raidho-Fehu

Spēki ceļā uz mērķi

Izmantojiet amuletu, uz sevis vai vizualizējiet šo trīskāršo rune, ja vēlaties piesaistīt atbalstu piedzīvojumu pasākumā, dodieties uz dārgumu medībām vai vienkārši turiet veiksmīgu darījumu savā biznesā.

Autohtons -

Autohtoni ir kādas noteiktas zemes pamatiedzīvotāji jeb pirmiedzīvotāji. Šo terminu izmanto gan kā lietvārdu, gan kā īpašības vārdu, piemēram, "autohtonās minoritātes".

https://lv.wikipedia.org/wiki/Autohtons
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚢᚱᚠ

ᚢᚱᚠ

Fúthork rūnas:

urf -  URF   - ᚢᚱᚠ - Rūnu raksturs URF -

3-Rūnascript
Uruz-Raidho-Fehu

Vērtība rūnas ‹Uruz-Raidho-Fehu› trīs rūnas scenārijā

1. Uruz (uruz)

Uruz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir labvēlīgi apstākļi, potenciāls. Parādoties prognozei, Uruz simbolizē ziedošanos un pārmaiņas uz labo pusi. Jauda, ​​skaistums, jutekliskums, pievilcīgums, vēlme pēc radošuma, jaunas daudzsološas iespējas - nav pilnīgs to izmaiņu saraksts, kas tagad nonāk pie jautājuma iesniedzēja dzīves. Laimīgajai iespējai, kas tagad tiek dota, ir liels potenciāls, kura pareiza piemērošana parasti rada labklājību un labklājību.


Uruz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Uruz vērtība pirmajā pozīcijā ir slinkums, rakstura vājums, neizmantotās iespējas. Šajā stāvoklī Uruz ir inerces kustības indikators bez bremzēm. Process izbeidza kontroli, un tagad ir pienācis laiks mainīt situāciju pilnīgi citā virzienā, kurā mēs sākotnēji vēlējāmies. Acīmredzot, pārmērīga reverie, rakstura vājums vai slinkums ļāva palaist garām iespēju vai priekšrocību. Klausieties savas jūtas, ko attēli piepilda jūsu apziņu tagad? Šajos attēlos ir iemesls, kādēļ nav sagaidāmas izmaiņas. Dažreiz tā ir notikumu zīme, kas nenotiek savlaicīgi - vai nu agri vai vēlu. Tomēr ar pozitīviem skrējieniem norāda uz labāku pārmaiņu.

2. Raidho (raidho)

Otrajā pozīcijā - sabiedriskums, loģika, komunikācijas atjaunošana. Runa iesaka izveidot vai atjaunot pareizu darbību secību, lai turpinātu pārvietoties tādā pašā virzienā kā iepriekš. Dažos gadījumos rune padome ir tuvs ceļojums vai radoša doma.


Raidho pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - parādīt humora izjūtu, dariet kaut ko stulbu vārda labajā nozīmē. Galvenais tagad ir nevis steidzties, bet gan būt pacietīgam un gaidīt.

3. Fehu (fehu)

Trešajā pozīcijā - jūsu vēlmes realizācija. Jūs uzvarēsiet. Prognozē norādīts, ka pieaug dzīvotspēja, bagātība vai materiālā bagātība.


Fehu pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi, kļūmes, kavējumi.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:48:28 (GMT)