Frejas rūnas
Рейтинг 11 из 14 на основе 2987 просмотров.

ᚢᚱᚠ - Spēki ceļā uz mērķi

2987 %%HITS%% 2987
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-08-11 10:38:25 2020-08-11 10:38:25

Urf

urf -  URF   - ᚢᚱᚠ - Rūnu raksturs URF -

ᚢᚱᚠ

ᚢᚠ

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᚢᚱᚠ - Spēki ceļā uz mērķiᚢᚱᚠ - Uruz-Raidho-Fehu

Spēki ceļā uz mērķi

Izmantojiet amuletu, uz sevis vai vizualizējiet šo trīskāršo rune, ja vēlaties piesaistīt atbalstu piedzīvojumu pasākumā, dodieties uz dārgumu medībām vai vienkārši turiet veiksmīgu darījumu savā biznesā.

3-Rūnascript
Uruz-Raidho-Fehu

Vērtība rūnas ‹Uruz-Raidho-Fehu› trīs rūnas scenārijā

1. Uruz (uruz)

Uruz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir labvēlīgi apstākļi, potenciāls. Parādoties prognozei, Uruz simbolizē ziedošanos un pārmaiņas uz labo pusi. Jauda, ​​skaistums, jutekliskums, pievilcīgums, vēlme pēc radošuma, jaunas daudzsološas iespējas - nav pilnīgs to izmaiņu saraksts, kas tagad nonāk pie jautājuma iesniedzēja dzīves. Laimīgajai iespējai, kas tagad tiek dota, ir liels potenciāls, kura pareiza piemērošana parasti rada labklājību un labklājību.


Uruz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Uruz vērtība pirmajā pozīcijā ir slinkums, rakstura vājums, neizmantotās iespējas. Šajā stāvoklī Uruz ir inerces kustības indikators bez bremzēm. Process izbeidza kontroli, un tagad ir pienācis laiks mainīt situāciju pilnīgi citā virzienā, kurā mēs sākotnēji vēlējāmies. Acīmredzot, pārmērīga reverie, rakstura vājums vai slinkums ļāva palaist garām iespēju vai priekšrocību. Klausieties savas jūtas, ko attēli piepilda jūsu apziņu tagad? Šajos attēlos ir iemesls, kādēļ nav sagaidāmas izmaiņas. Dažreiz tā ir notikumu zīme, kas nenotiek savlaicīgi - vai nu agri vai vēlu. Tomēr ar pozitīviem skrējieniem norāda uz labāku pārmaiņu.

2. Raidho (raidho)

Otrajā pozīcijā - sabiedriskums, loģika, komunikācijas atjaunošana. Runa iesaka izveidot vai atjaunot pareizu darbību secību, lai turpinātu pārvietoties tādā pašā virzienā kā iepriekš. Dažos gadījumos rune padome ir tuvs ceļojums vai radoša doma.


Raidho pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - parādīt humora izjūtu, dariet kaut ko stulbu vārda labajā nozīmē. Galvenais tagad ir nevis steidzties, bet gan būt pacietīgam un gaidīt.

3. Fehu (fehu)

Trešajā pozīcijā - jūsu vēlmes realizācija. Jūs uzvarēsiet. Prognozē norādīts, ka pieaug dzīvotspēja, bagātība vai materiālā bagātība.


Fehu pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi, kļūmes, kavējumi.

divine_3_sources


 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-08-11 10:38:25 (GMT)