Frejas rūnas

ᚹᛁᛈ - Wunjo-Isa-Perthro : Strīdu un ienaidnieku saskaņošana

1685 %%HITS%% 1685
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:10:19 2021-10-26 15:10:19
 ᚹᛁᛈ - Wunjo-Isa-Perthro : Strīdu un ienaidnieku saskaņošana

ᚹᛁᛈ - Wunjo-Isa-Perthro : Strīdu un ienaidnieku saskaņošana

Vipets - Suņu šķirne

Vipets ir angļu izcelsmes suņu šķirne, kas pēc Starptautiskās kinoloģiskās federācijas klasifikācijas pieder pie 10. grupas, 3. sekcijas ar numuru 162.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Vipets
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚹᛁᛈ

ᚹᛁᛈ

Fúthork rūnas:

vip -  VIP   - ᛁᛈ - Rūnu raksturs VIP -

3-Rūnascript
Wunjo-Isa-Perthro

Vērtība rūnas ‹Wunjo-Isa-Perthro› trīs rūnas scenārijā

1. Wunjo (wunjo)

Wunjo rūnas vērtība pirmajā pozīcijā - domāšanas runa norāda uz notikumu garīgo raksturu. Kas, iespējams, tiek uzskatīts par paveiktu faktu, patiesībā vēl joprojām ir spilgts sapnis, kas ir laiks, lai atbrīvotos no skumjas, sāpēm un skumjām, pāreju uz pozitīvu domāšanas procesu un zināšanu iegūšanu. Procesu papildina prieka un apziņas enerģija.


Wunjo pretējā pozīcijā

Apgrieztās rūnas Wunjo vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda negatīvu emociju izpausmi, piemēram, skaudību, aizvainojumu. Tagad ir krīzes un neveiksmes laiks. Emocionālais indes indes dzīvo telpu, korodē dvēseli, rada neapmierinātību un vilšanos. Iespējams, ka apstākļi būs nomācoši. Melnā vice liesma absorbē prātu un vājina gribu. Dažos gadījumos tas ir burvības vai negatīvas ietekmes zīme. Patiesība tagad ir maz ticama, un tendence redzēt visu drūmajos toņos un pamanīt tikai sliktos var tikai sarežģīt situāciju.

2. Isa (isa)

Otrajā pozīcijā pieturieties pie kādas konkrētas rīcības līnijas, palikt tur, kur jūs esat. Nepieciešama rakstura iezīme, piemēram, izturība, neelastīgums, garastāvoklis un neliels aukstums. Fleece iesaka būt pašam par sevi, lai saglabātu iekšējo mieru. Dažos gadījumos rune padome turpina darbību tādā pašā stilā un ritmā kā iepriekš.

3. Perthro (perthro)

Trešajā pozīcijā - būtībā paredz, ka jūsu lietās ir veiksmīga vai labvēlīga iejaukšanās. Tomēr mēs ne vienmēr varam pozitīvi novērtēt šādus likteni.


Perthro pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - jūsu noslēpums var tikt atklāts. var būt šķēršļi, neveiksmes, emocionālas problēmas.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:10:19 (GMT)