Frejas rūnas

ᚹᛋᚠ - Wunjo-Sowilo-Fehu

62 %%HITS%% 62
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 14:12:54 2021-10-26 14:12:54

ᚹᛋᚠ - Monetārā formula. Piepildot prieka enerģiju.

ᚹᛋᚠ - Bagātība visos bez izņēmuma līmeņos


Vandenberga Gaisa spēku bāze - Gaisa spēku bāze Kalifornijā

Vandenberga Gaisa spēku bāze ir kosmodroms ASV rietumkrastā, kas atrodas Gaisa spēku pārziņā. Tas atrodas Kalifornijas štatā. Mūsdienās šeit notiek nesējraķešu Falcon 1, Minotaur, Delta 2, Delta 4 un Atlas 5 starti.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Vandenberga_Gaisa_spēku_bāze
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚹᛋᚠ

ᚹᛋᚠ

Fúthork rūnas:

vsf -  VSF   - ᛋᚠ - Rūnu raksturs VSF -

3-Rūnascript
Wunjo-Sowilo-Fehu

Vērtība rūnas ‹Wunjo-Sowilo-Fehu› trīs rūnas scenārijā

1. Wunjo (wunjo)

Wunjo rūnas vērtība pirmajā pozīcijā - domāšanas runa norāda uz notikumu garīgo raksturu. Kas, iespējams, tiek uzskatīts par paveiktu faktu, patiesībā vēl joprojām ir spilgts sapnis, kas ir laiks, lai atbrīvotos no skumjas, sāpēm un skumjām, pāreju uz pozitīvu domāšanas procesu un zināšanu iegūšanu. Procesu papildina prieka un apziņas enerģija.


Wunjo pretējā pozīcijā

Apgrieztās rūnas Wunjo vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda negatīvu emociju izpausmi, piemēram, skaudību, aizvainojumu. Tagad ir krīzes un neveiksmes laiks. Emocionālais indes indes dzīvo telpu, korodē dvēseli, rada neapmierinātību un vilšanos. Iespējams, ka apstākļi būs nomācoši. Melnā vice liesma absorbē prātu un vājina gribu. Dažos gadījumos tas ir burvības vai negatīvas ietekmes zīme. Patiesība tagad ir maz ticama, un tendence redzēt visu drūmajos toņos un pamanīt tikai sliktos var tikai sarežģīt situāciju.

2. Sowilo (sowilo)

Otrajā vietā ir nepieciešama telpas attīrīšana, un, pirmkārt, prāta attīrīšana. Padariet savus secinājumus skaidrus. Tā ir domas runa, tā iesaka jums izrādīt atjautību vai nekavējoties reaģēt uz situāciju, nevis palēnināt. Jūsu domām jābūt skaidrām un saprotamām, un pasākumi ir ātri un efektīvi. Gaisma un tīra to dzīves daļu, kas ir nožogota, realizējiet savu individualitāti un mēģiniet izpaust savu personīgo mītu radošā veidā. Reizēm ir aktīva griba, lai pārvarētu šķēršļus un sasniegtu mērķi.

3. Fehu (fehu)

Trešajā pozīcijā - jūsu vēlmes realizācija. Jūs uzvarēsiet. Prognozē norādīts, ka pieaug dzīvotspēja, bagātība vai materiālā bagātība.


Fehu pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi, kļūmes, kavējumi.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 14:12:54 (GMT)