Frejas rūnas

ᚣ: Yir - Northumbrian rune Yr - skaņa [Y]. Loka, no kuras viņi šauj bultas. Tas iemieso radošos spēkus un ir iecerēts.

1017 %%HITS%% 1017
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-24 22:43:19 2021-10-24 22:43:19
 ᚣ: Yir - Northumbrian rune Yr - skaņa [Y]. Loka, no kuras viņi šauj bultas. Tas iemieso radošos spēkus un ir iecerēts.

Yir - Northumbrian rune Yr - skaņa [Y]. Loka, no kuras viņi šauj bultas. Tas iemieso radošos spēkus un ir iecerēts.Tās vērtība veidojas ap priekšgala jēdzienu, no kura tās uzņem bultas. Kā jūs zināt, Ziemeļeiropā un Rietumeiropā labākās kaujas un medību loki tika izgatavoti no īve. Šis koks, gan ziemeļu, gan ķeltu tradīcijā, tika uzskatīts par mistisku. Pirmkārt, no visiem kokiem, kas aug Eiropas kontinentā, mūžzaļš īve ir visizturīgākais. Mēs jau esam runājuši par savu mistisko saikni ar dzīves un nāves noslēpumiem (skat. Rune Eoh). Angļu meistari uzskata, ka Eoh grafiski attēlo dzīvības un nāves divpunktu stieni. Burvju stiebrs, kas cirsts pareizajā laikā, var kalpot kā aizsardzība pret visiem ļaunumiem. Šekspīra Macbetā, kas pēc rūpīgas lasīšanas var kļūt par īstu skotu Skotijas un Anglijas burvju ceļvedī, tiek pieminēts „īve-splinteris, kas sadalīts Mēness aptumsuma stundā”. Sarkanās rudzu ogas, kas spilgti izceļas starp ziemeļu ziemas tumšajām krāsām, bija saistītas arī ar dzīves un nāves noslēpumu, kā arī ar Idunn āboliem. Jaunākais Edda saka, ka dieviete Idunn, Brasas dzejas Asa sieva, “tur ābolus krūtīs. Dievi tos garšo, tiklīdz tie sāk novecot, un tad tie uzreiz kļūs jaunāki, un tā būs līdz pasaules beigām. ”
Tiek uzskatīts, ka mistiskā līmenī rune Yr, ar tā grafisko formu, kas atgādina priekšgalu, iemieso radošos spēkus un iecerējis. Mūsuprāt, Yr rune būtu jāsaista arī ar Velundu, gaismas gaismas Alvita valdnieku, jo, pateicoties zināšanām un prasmei apejot apkārtējās fiziskās pasaules materiālus, cilvēka roku darbi iegūst to esamību, ļaujot māksliniekam pārveidot Afrodīti par statuju viņš redz tikai vienu.
Pasaules līmenī, pateicoties tās grafiskajai formai, rune Yr apzīmē drošību un individuālo aizsardzību, pareizu savas pozīcijas novērtējumu (pareizā vietā attiecīgajā laikā), kas ir nepieciešams, lai no priekšgala nokļūtu līdz mērķim, tas ir, pareizajiem centieniem sasniegt
izvēlētais mērķis.

2020. gada vasaras olimpiskās spēles - Olimpiskās spēles

2020. gada vasaras olimpiskās spēles jeb XXXII olimpiskās spēles, plašāk pazīstamas arī kā Tokija 2020, bija trīsdesmit otrās vasaras olimpiskās spēles.

https://lv.wikipedia.org/wiki/2020._gada_vasaras_olimpiskās_spēles
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛃᚱ

ᛃᚱ

Fúthork rūnas:

yr -  YR   - ᛃᚱ - Rūnu raksturs YR -
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-24 22:43:19 (GMT)