Frejas rūnas

ᛉᚱᛉ - Algiz-Raidho-Algiz : Drošs ceļojums

4907 %%HITS%% 4907
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:27:42 2021-10-26 15:27:42
 ᛉᚱᛉ - Algiz-Raidho-Algiz : Drošs ceļojums

ᛉᚱᛉ - Algiz-Raidho-Algiz - Drošs ceļojums.


Jaudīga ceļojuma formula. Aizsardzība pret nelaimes gadījumiem un katastrofām. Spēj brīdināt īpašnieku par nenovēršamām briesmām. Tas palīdzēs izvairīties no problēmām ceļā. Labi autovadītājiem.


Bindrune Algiz-Raidho-Algiz ᛉᚱᛉEkrānuzņēmums -

Ekrānuzņēmums ir monitorā, televizorā vai kādā citā vizuālajā izvadierīcē redzams attēls, kuru dators uzņem un saglabā starpliktuvē vai cietajā diskā kā attēla datni. Windows operētājsistēmā ekrānuzņēmumu var iegūt, nospiežot "Print Screen" taustiņu.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Ekrānuzņēmums
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛉᚱᛉ

ᛉᚱᛉ

Fúthork rūnas:

zrz -  ZRZ   - ᛉᚱᛉ - Rūnu raksturs ZRZ -

Vērtība rūnas ‹Algiz-Raidho-Algiz› trīs rūnas scenārijā

1. Algiz (algiz)

Rune Algiz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz visaugstākās kārtas spēku pozitīvo ietekmi, aizsardzību un patronāžu, kas dažkārt parādās caur spilgtiem sapņiem un bezsamaņā. Tas ir cerības, drošības un pārdomu rādītājs. Dažreiz tas norāda, ka jūs īstajā laikā esat īstajā vietā, tagad būsiet brīdināts, jo jūs esat pievērsuši to cilvēku uzmanību, kuru spēks ir pieprasīts. Vai esat gatavs pieņemt to, ko lūdzāt un aizstāvēt?


Algiz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Algiz vērtība pirmajā vietā ir cietušais. Fleece norāda uz aizsardzības zudumu un neaizsargātību šajā jautājumā. Šādas īpašības kā naivums un alkatība acīmredzot radīja nepatīkamu situāciju. Varbūt jūs esat iesaistīti kāda cita spēlē un esat grēkāzi citiem. Tomēr, ja jūs to darāt apzināti, tad jūsu apņēmība un zināšanas par to, kāpēc tā ir nepieciešama, palīdzēs jums pabeigt darbu. Dažreiz tā ir norāde par to, kas nav pieejams.

2. Raidho (raidho)

Otrajā pozīcijā - sabiedriskums, loģika, komunikācijas atjaunošana. Runa iesaka izveidot vai atjaunot pareizu darbību secību, lai turpinātu pārvietoties tādā pašā virzienā kā iepriekš. Dažos gadījumos rune padome ir tuvs ceļojums vai radoša doma.


Raidho pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - parādīt humora izjūtu, dariet kaut ko stulbu vārda labajā nozīmē. Galvenais tagad ir nevis steidzties, bet gan būt pacietīgam un gaidīt.

3. Algiz (algiz)

Trešajā pozīcijā ir labvēlīga zīme. Norāda labu aizsardzību pret ārēju ietekmi, ietekmīgas personas draudzību, kas spēj aizsargāt un sniegt atbalstu. Foreshadows laiku, kas pavadīts ar priekšrocībām.


Algiz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pārvērš šķēršļus un sarežģījumus. Jums var būt vainīgs bez vainas. Iztērētā piepūle, visticamāk, iznāks uz sāniem. Dažreiz norāda uz kaut ko, kas jums tiks liegts. Dažos gadījumos norāda uz "sakņu" zudumu, saziņas zaudēšanu starp kosmisko prātu un cilvēka prātu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:27:42 (GMT)