$__COMMENTS_JS__$
Frejas rūnas
Рейтинг 5 из 7 на основе 1 просмотров.
Russian English
0
Runic keyboard
Rūna pēc horoskopa (diena + mēnesis) un datuma rūna:
 

 
 

 
 

 

Алгиз

Алгиз
Алгиз
Algiz
algiz -  ALGIZ   - Rūnu raksturs ALGIZ -

ᚨᛚᚷᛁᛉ

ᚨᛚᚷᛁᛉ

Rūna formula (rūnu kombinācija): АЛГИЗ
Definīcija rūna vērtība ‹Algiz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Algiz (algiz)

Jums ir ļoti interesantas funkcijas. Rūne konsultē ir ieteicams apvienot sekojošo: iekļūt konkrētā spēka klausīšanās periodā, kas spēj sniegt jums pašrealizācijas iespējas, uzzināt paša spēka īpašības dzirdes laikā un, klausoties un mācoties, atklāt jaunus veidus un iespējas. Vismaz - esiet uzmanīgi, uzmanīgi, klausieties savu intuīciju. No vienas puses, jums palīdz daži spēki ārpus jums, kas ved, aizsargā, dod iespējas. No otras puses, atklātie ceļi liecina par atklātību. Centieties nesekot taisniem ceļiem - iet pa pazīstamiem ceļiem.

Algiz pretējā pozīcijā

Jums ir pakļauta kāda ārēja spēka ietekme un nepieņemat šo ietekmi kā pozitīvu. Jums ir vismaz divas iespējas - turpināt pretoties un pakāpeniski mēģināt atbrīvoties no ietekmes, vai pieņemt to, kas notiek, un izmantojiet situāciju savā labā. Galvenais - neuztraucieties un neaizskariet, tāpēc jūs tikai palielināsiet spēku spēku, kas jūs pakļauj. Pieņemiet situāciju kā tādu un mēģiniet iegūt maksimālu efektu.

3-Rūnascript
Ansuz-Laguz-Gebo