Frejas rūnas
Рейтинг 14 из 14 на основе 1 просмотров.

Ансуз

Ансуз
1 %%HITS%% 1
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-05-29 06:32:53 2020-05-29 06:32:53

Ансуз

Ансуз
ansuz -  ANSUZ   - ᚨᚾᛋᚢᛉ - Rūnu raksturs ANSUZ -

ᚨᚾᛋᚢᛉ

ᚨᚾᛋᚢᛉ

Translated by service «Yandex.Translate»

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Rūna formula (rūnu kombinācija): ANSUZ

Ansuz (Old German - Ass, Old Scand. - Ansuz, Anglo-Sax. -O, ᚨ) ir ceturtā Futarkas rune. "Dieva" burtiskā nozīme. Viņš personificē kārtību, ko Asa uzskatīja par Norvēģijas mitoloģijas aizstāvjiem. To identificē ar vārdu, vispārējām zināšanām un Odinu, kas ieguvis zināšanas, izjūtot dzeju.

Radošā enerģija. Rune Odin. Ansuz - Dievišķo spēku palīdzība. Fleece rada iedvesmu, gribu un apņēmību, ļaujot labvēlīgi atrisināt pašreizējo situāciju un radošu pieeju un stiprināt ticību sev. Neizsīkstošs iedvesmas avots.

Palīdz radošos, izglītības procesos. Palīdz radošiem cilvēkiem, mūziķiem. Palīdz atklāt savu talantu. Tas ir iedvesmas, spēka, dievišķās palīdzības rune. Fleece palīdzēs atbrīvoties no šķēršļiem, stiprinās un virzīs jūsu enerģiju, lai atrisinātu situāciju.
Rūna Ansuz iesācējiem

ANSUZ ir starppersonu komunikācijas rune. Viņas varā ir dziesma, dzeja, eksāmeni, intervijas un burvju viļņi. Kūrortu uz to, kad jums ir jāsazinās.

PIEMĒROŠANA

Lai padarītu rūnas uzticamību un magnētismu.

Iegūt noderīgas zināšanas.

Par pašapziņu un veiksmi eksāmenos.

Uzlabot aktīvo maģisko enerģiju.

Definīcija rūna vērtība ‹Ansuz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Ansuz (ansuz)

Runāt, sazināties, dot dāvanas un nebaidieties tos pieņemt. Ticiet izvēršamajā perspektīvā, absorbējiet informāciju, ļaujiet tai vadīt jūs - vai dariet to pats ar citiem. Paplašiniet savu prātu - pareizajā virzienā. Varbūt jums ir nepieciešama informācija (grāmata, dators, tabloīds). Varbūt - izpratne par jaunām perspektīvām (prezentācija, reklāma, iesaistīšanās). Varbūt - pārsniedzot problēmas un parasto "I" (runāt, sabantuy, flirtēt ...). Esiet atvērts iedvesmai un sekojiet vārdam!

Ansuz pretējā pozīcijā

Aizveriet. Neaizmirstiet iesaistīties piedāvājumā un iesaistīties dāvanā ("siers sērkšķu slazdā"). Mēģiniet apsvērt: kas jums patiešām ir vajadzīgs, kas jums būs jāmaksā un jādara. Ar jums nepatīkams, informācijas slēpšana un izkropļošana. Jūs varat atbildēt uz to pašu.


 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-05-29 06:32:53 (GMT)