Frejas rūnas
Рейтинг 10 из 14 на основе 253 просмотров.

ᛇᛋᛖ - Eihwaz-Sowilo-Ehwaz - Amulets bērnam

Aese
253 %%HITS%% 253
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-05-25 20:24:22 2020-05-25 20:24:22

Aese

Aese
aese -  AESE   - ᚨᛖᛋᛖ - Rūnu raksturs AESE -

ᛇᛋᛖ

ᚪᛋᛖ

Translated by service «Yandex.Translate»

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᛇᛋᛖ - Eihwaz-Sowilo-Ehwaz - Amulets bērnamᛇᛋᛖ - Eihwaz-Sowilo-Ehwaz

Amulets bērnam

3-Rūnascript
Eihwaz-Sowilo-[[ehwaz]]

Vērtība rūnas ‹Eihwaz-Sowilo-[[ehwaz]]› trīs rūnas scenārijā

1. Eihwaz (eihwaz)

Rūne Eyvaz nozīme pirmajā pozīcijā - rune norāda uz šobrīd notiekošo notikumu savlaicīgumu, labvēlīgo iespēju sasniegt mērķi. Tomēr jāpatur prātā, ka ceļam uz šo mērķi ir šķēršļi, kurus var ietvert priekšrocībās, ko rada priekšplānā, disciplīnā un prognozēšanā. Saskaroties ar šķēršļiem, nesteidzieties tos pārvarēt, varbūt tas ir kaut kas nepieciešams. Pasākuma līmenī tas var izpausties kā skrējiens, rutīnas, monotona darbība.

2. Sowilo (sowilo)

Otrajā vietā ir nepieciešama telpas attīrīšana, un, pirmkārt, prāta attīrīšana. Padariet savus secinājumus skaidrus. Tā ir domas runa, tā iesaka jums izrādīt atjautību vai nekavējoties reaģēt uz situāciju, nevis palēnināt. Jūsu domām jābūt skaidrām un saprotamām, un pasākumi ir ātri un efektīvi. Gaisma un tīra to dzīves daļu, kas ir nožogota, realizējiet savu individualitāti un mēģiniet izpaust savu personīgo mītu radošā veidā. Reizēm ir aktīva griba, lai pārvarētu šķēršļus un sasniegtu mērķi.

3. [[ehwaz]] (ehwaz)

Trešajā pozīcijā - norāda pozitīvo rezultātu jebkurā gadījumā. Tomēr, ja jautājums ietekmē materiālās intereses, jums ir jāsaņem precizējošs rune - kas tieši jums ir paveicies.


[[ehwaz]] pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - smagas dienas vakars. Fleece norāda fizisku nogurumu vai grūti saprast, kas notiek. Ja iepriekšējie rūnas ir pozitīvas, tas paredz sarežģītus panākumus. Kopā ar negatīvām rūnām, tas informē, ka visticamāk, ka jūs tiks izlauzts no dzīves, ko esat pieradis, lietas nenotiks tikpat vienmērīgi, kā mēs gribētu.

divine_3_sources

 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-05-25 20:24:22 (GMT)