Frejas rūnas
Рейтинг 4 из 4 на основе 265 просмотров.

ᛣ - Trīsdesmit pirmais Northumbrian rune ir Calc, kas fonētiski pārraida skaņu [C].

Calc
Calc
Calc
calc -  CALC   - ᚲᚨᛚᚲ - Rūnu raksturs CALC -

ᚲᚨᛚᚲ

ᚳᚨᛚᚳ

 ᛣ - Trīsdesmit pirmais Northumbrian rune ir Calc, kas fonētiski pārraida skaņu [C].

Rūna formula (rūnu kombinācija): CALC

Rūna formula (rūnu kombinācija): CALC

'calc' - tulkotajs Fúthork rūnas:

ᛣ: Trīsdesmit pirmais Northumbrian rune ir Calc, kas fonētiski pārraida skaņu [C].


Šīs rune nozīme ir tumsa, kā arī jaunāko rūnu nozīme, kas tika izmantota sakrālā nolūkā vai burvībā, kas izskaidro to, kāpēc viņu saturs bija uzmanīgi paslēpts no nepiedienīgajiem. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka tas pārstāv rituālu kuģi vai upura kausu. Tomēr tā nosaukumu - Calc var tulkot kā „krītu”, mīkstu materiālu, ko izmanto būvniecībā un rakstīšanai uz šīfera. Ja mēs neatrodamies no rune nosaukuma, bet gan no tā grafiskās formas, tad pirmā interpretācija šķiet veiksmīgāka, tomēr tas ir jāuzskata par iztukšotu un apgrieztu. Tas, kas tajā bija ietverts, jau tika izmantots vai nelabvēlīgā gadījumā izlijis, tas ir, izšķērdēts. Iespējams, eliksīrs bija dzēris vai apšļakstījies uz zemes vai uz uguns, kādu svētu rituālu.

Šīs runas interpretācijā ikdienišķā tradīcijā mūsdienu tradīcija uzskata, ka Calc rune ir simbols to cilvēku atmiņai, kas nav klāt vai miruši, tādējādi apvienojot gan upurus, gan rakstīšanas līdzekļus.
Calc rune forma atgādina augšupvērsto Algizu (Eolh - Northumbrian), piecpadsmito vecākā Futhark rune, aizsardzības simbolu. Tāpēc mūsdienu mistika to uzskata par nāves runu kopumā vai indivīda nāves simbolu.

265 265
2019-08-17 15:04:20


3-Rūnascript
Kenaz-Ansuz-Laguz

Vērtība rūnas ‹Kenaz-Ansuz-Laguz› trīs rūnas scenārijā

1. Kenaz (kenaz)

Kano (Kenaz) rune vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz radošu un pozitīvu spēku, kura avots ir jūsu sirds. Jūs būsiet pamanāmi, viņi pievērsīs uzmanību jums. Siltuma sajūta un izpaušana krūšu zonā ļaus ne tikai atvērt kādas durvis un ieiet, bet arī to sasniegt. Tagad ir svarīga labvēlīga attieksme pret to, kas notiek, jo gaisma, kas izplūst no jums, var ne tikai dziedēt. Dažos gadījumos rune ir interesanta biznesa vai radoša procesa indikators, kura liesma absorbē tajā iesaistītās personas laiku un spēku. Var nozīmēt ieskatu, jaunu radošu ideju, kā arī iedvesmu.


Kenaz pretējā pozīcijā

Apgrieztās Kano runas vērtība pirmajā pozīcijā - Maskēšanās, slēgtas durvis, kavēšanās. Fleece norāda uz skaidrības trūkumu uzņēmējdarbības veikšanā, sirsnības un siltuma trūkumu. Tagad ir bezjēdzīgi iet uz gadījumiem, mēģināt dot dāvanas un veikt pirkumus. Visas darbības var būt saistītas ar uzbudināmību, aizvainojumu vai šķēršļiem. Dažos jautājumos tas norāda, ka problēmu cēlonis var būt pagātnē. Norāda arī depresiju vai sāpīgas atmiņas. Dažreiz tas ir slēpts pašreizējā procesa rādītājs, līdzīgs tauriņu posmam tauriņos.

2. Ansuz (ansuz)

Otrajā pozīcijā veiciet notikumus, kas notiek kopā ar jums un ap jums, kā zīmes un zīmes. Savā uzvedībā veselais saprāts un princips \"kaut ko iegūt ir svarīgi tagad - vispirms jums ir jādod kaut kas\". Mēģiniet iegūt maksimālu informāciju par pašreizējo situāciju, parādīt savu sabiedriskumu, sabiedriskumu un runas pievilcību.


Ansuz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā ir triks. Situācija ir jālabo, izmantojot visus pieejamos līdzekļus, neizslēdzot veselīgu adventurismu, viltību un veiklību. Dažos gadījumos ir norāde par informācijas avota maiņu. Nokļūt apakšā, skatieties dvēseles dziļumā. \"Kas es esmu, no kurienes es esmu, kāpēc es esmu šeit?\" Jums vienkārši jānovērš tas, kas noticis nepareizi, noskaidrojiet \"problēmas\" cēloni un izlabojiet to.

3. Laguz (laguz)

Trešajā pozīcijā ir izeja no krīzes. Izsakās par klusas sloksnes rašanos dzīvē, līdzjūtību un sapratni. Norāda, ka pazudušās lietas tiks atrastas, un visi vainīgie nonāk tīrā ūdenī. Reizēm vēsta jauna, enerģiska cilvēka vizīte. Prognoze ir ceļojums uz ūdeni, spilgti pravietiski sapņi.


Laguz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - neveiksme, "kur jūs paņēmāt ceļu?" Tas ir apstākļu vai attiecību sarežģītības rādītājs. Kopā ar jebkuru rokas rūnu, šī nav ļoti laba zīme.

divine_3_sources

 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-08-17 22:37:29 (GMT)