Frejas rūnas
Рейтинг 3 из 4 на основе 223 просмотров.

ᛇ - Eihwaz

Eihwaz
Eihwaz
Eihwaz
eihwaz -  EIHWAZ   - ᛖᛁᚺᚹᚨᛉ - Rūnu raksturs EIHWAZ -

ᛖᛁᚺᚹᚨᛉ

ᛖᛁᚻᚹᚨᛉ

 ᛇ - Eihwaz

Rūna formula (rūnu kombinācija): EIHWAZ

Dabas spēks. Izaugsmes enerģija. Izturība un ilgmūžība. Apgūst patiesu garīgumu. Ķermeņa un Gara savienojums. Palīdz šķērsot šķēršļus tālākai attīstībai.

Eyvaz ir sakņu spēks. Tā atbalsta un baro fizisko ķermeni un veicina garīgo apgaismību. Fleece ir noderīga, ja nepieciešama aizsardzība un apgaismība. Tas dod enerģiju, izturību, ilgmūžību, atklās jūsu iekšējos resursus.

Rūna formula (rūnu kombinācija): EIHWAZ

'eihwaz' - tulkotajs Fúthork rūnas:

ᛖᛁᚺᚹᚨᛉ

3-Rūnascript
Ehwaz-Isa-Hagalaz
5-Rūnascript
Ehwaz-Isa-Hagalaz-Wunjo-Ansuz

Definīcija rūna vērtība ‹eihwaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

eihwaz (eihwaz)

Padomājiet, nosveriet, izlemiet. Tagad ir ļoti svarīgs un grūts laiks. Jūs esat pieaudzis, paaugstinājis indivīda potenciālu. Un ir pienācis laiks noteikt sev: vai paļauties uz saviem lēmumiem un sevi kā spēku, vai uz bijušajiem palīgiem (bet tagad jūs saņemsiet labumu tikai tiem, bet ne par sevi), vai izvēlēties citu spēku (persona, organizācija, ticība) utt.) Centieties pēc iespējas plašāk izprast situāciju un spēku ietekmi pasaulē, cik vien iespējams, tad realizācija dos daudz lielāku prieku.


 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-08-17 22:38:55 (GMT)