Frejas rūnas
Рейтинг 3 из 4 на основе 539 просмотров.

ᚠ - Fehu : ĪPAŠUMS. PROSPERITĀTE.

Fehu
Fehu
Fehu
fehu -  FEHU   - ᚠᛖᚺᚢ - Rūnu raksturs FEHU -

ᚠᛖᚺᚢ

ᚠᛖᚢ

 ᚠ - Fehu : ĪPAŠUMS. PROSPERITĀTE.

Rūna formula (rūnu kombinācija): FEHU

Labklājības, garīgās un materiālās bagātības simbols. Fleece palīdz izkļūt no vajadzības, bet ar garīgo komfortu, nevis par katru cenu. Šādā gadījumā Feu palīdz personai izlemt, ko pieņemt un ko atteikties.

Īpašums, gan materiāls, gan radošs. To var izmantot arī, lai iegādātos īpašumu un naudu. Bet, ja tiek izmantota maldināšana, rune spekulācijas nedarbojas. Lai rune darbotos, ir nepieciešami personiskie izgudrojumi, centieni un jauna pieeja mērķim. To izmanto ārstēšanā, mīlestības sazvērestībā (galvenokārt seksuālās attiecībās), jo tā ir arī bagātība. Tas jums palīdzēs, tas palīdzēs atrisināt situāciju pareizi un pasargās no kļūdām.

Rūna formula (rūnu kombinācija): FEHU

'fehu' - tulkotajs Fúthork rūnas:
ᚠᛖᚺᚢ


Rūna Fehu ārstēšana iesācējiem

Fehu simbolizē ugunsgrēka primāro, neierobežoto elementu. Viņa enerģija ir salīdzināma ar lielā sprādziena enerģiju un zibens, kas pārsteidz tuksnesī. Tas ir ģenerējošais spēks primitīvākajā līmenī. Viņa enerģija nezina nekādu ierobežojumu, un ar burvju noslēpumiem tā ir ļoti noderīga ātru un radikālu pārmaiņu veikšanai.

PIEMĒROŠANA

Lai paātrinātu pāreju uz nākamo posmu, izmantojiet to pēc "pakārtotajām" rūnas jūsu skropstu uzrakstā.

Palielināt naudas bagātību.

Lai aizsargātu vērtīgus priekšmetus.

Tas ir sūtītāja rune: izmantojiet to, lai nosūtītu savu enerģiju vai rune enerģiju uz ārpusi, radošās sfērās.

539 539
2019-09-18 14:20:15


 
 
 
 
1   
(472) ᚠᚠᚠ - Garīgo un materiālo labklājību :: Vērtība rūnas Fehu-Fehu-Fehu  
472
 
 
 
 
 
 
(109) Fúthork  
109
 
 
 
 
1   
(241) ᛈᚠᚹ - Перто-Феху-Вуньо : kardinālas pārmaiņas, pārbūve personības  
241

Definīcija rūna vērtība ‹fehu› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

fehu (fehu)

Pieņemt to, kas dots, protams, pateikties, lai iegūtu pēc iespējas lielāku prieku, izmantot to, kas tika saņemts ātri un pilnībā, ticēt tam, kas notiek, - vienkārši nav cita.

fehu pretējā pozīcijā

Tērē, atbrīvojieties no āķa līdz pašreizējiem priekiem, iet pie nākotnes, ticiet tam, kas notiek, piemēram, “viss plūst, viss mainās, viss ir īslaicīgs un īslaicīgs”. Meklējiet spēku, kas viss ir organizējis.


 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-09-19 16:43:17 (GMT)