Frejas rūnas
Рейтинг 4 из 4 на основе 207 просмотров.

ᚠ - Feoh : Īpašumtiesības

Feoh
Feoh
Feoh
feoh -  FEOH   - ᚠᛖᛟᚺ - Rūnu raksturs FEOH -

ᚠᛖᛟᚺ


 ᚠ - Feoh : Īpašumtiesības

Rūna formula (rūnu kombinācija): FEOH

FEOH

'feoh' - tulkotajs Fúthork rūnas:

Pirmais rune Northumbrian sērijā, tāpat kā citās futarkah, ir Feoh [Fehu], pirmā atta nosaukuma rune. Kā pirmais burts, šī rune šajā sistēmā ir "liellopu" nozīme un nodod skaņu [F].


Lopkopība burtiski attiecas uz kustamo īpašumu. Fehu rune simboliski apzīmē īpašumu, ko var pārdot vai apmainīt, tas ir, īpašumu, kuru var tirgot. Saskaņā ar runu teoriju Feoh par mistisko līmeni iemieso sākotnējo pāreju no neesamības uz būtību, kurai visas pastāvēšanas būtība ir tās pastāvēšanas dēļ. Tajā Ziemeļvalstu mistika darbojas kopīgas indoeiropiešu tradīcijas ietvaros. Tādējādi Vidusjūrā jaunais buļonis kalpo arī par visa Visuma sākuma punktu. Visuma sākums, senie ēģiptieši ticēja buļļa ragiem, un cietums tika cienīts govs aizsegā. Vēdu tradīcija apgalvo, ka buļļa izcelsme bija radītās dzīvās pasaules radītais materiāls, kas pēc būtības Feoh personificē spēka uzkrāšanos un nozīmē spēju kontrolēt. Tā ir divu veidu spēja vai spēks: fiziska (ganāmpulka vadība ganībās, barošanā, pārdošanā utt.)
Lopi, tāpat kā jebkura labklājības izpausme, prasa atbildību no personas: lai neciestu zaudējumi, ir nepieciešams gudri pārvaldīt prātu. Ja ganāmpulka īpašnieks ir pakļauts atkritumiem vai nevajadzīgi šausmīgs, tad drīz pēc šī ganāmpulka zaudēšanas viņš saskaras ar nelaimēm un piedzīvos nabadzību.
Mūsdienu kontekstā Feoh rune nozīmē naudu, lai gan tas nav tieši saistīts ar viņiem. Tas ir vairāk par spēju un iespēju gūt panākumus pasaulīgajos
(ne mistisks vai maģisks) plāns un spēja to saglabāt. Vecās interpretācijas brīdina par šausmību, tāpat kā viņi saka, ka visas bagāto cilvēku bēdas rodas no skaudības. Vecā angļu runas dzejolis brīdina:

Bagātība - starp radiniekiem
nesaskaņas cēlonis;
bet vilki tajā pašā laikā
zobi parādās meža slazdā.

Vērtība rūnas ‹Fehu-Ehwaz-Othala› trīs rūnas scenārijā

1. Fehu (fehu)

Fehu rune vērtība pirmajā vietā: liels darbinieks. Gribas, zināšanu un vēlmju savienība. Parādoties šajā pozīcijā, Fehu norāda uz nepieciešamās vitalitātes, materiālās drošības un gribas esamību uzdotā jautājuma risināšanā. Ņemot visu nepieciešamo, varat manipulēt ar situāciju. Luck iegūst pašas rokas, bet šeit, pirmkārt, ir sajūta, ka valdījums un īpašums, nevis mīlestība. Tas, kuram tiek veikta saskaņošana, jau ir dominējošo apstākļu uzvarētājs un valdītājs, un turpmākās rūnas norāda, vai būs iespējams saglabāt šo priekšrocību.


Fehu pretējā pozīcijā

Apgrieztās Fehu runas vērtība pirmajā pozīcijā ir nepacietība, indulgence paša vai kāda cita vājās puses, staigāšana pēc kāda gribas. Parādoties šajā pozīcijā prognozē, Fehu personificē neefektivitāti, trūkumu vai pilnīgu gribas trūkumu tajā, kam ir saskaņošana, kā arī finansiālas vai materiālas problēmas. Sliktākajā gadījumā tas var būt īpašuma vai ietekmes sfēras zudums. Tagad ir laiks, kad labākas pārmaiņas ir pietiekami smagas, jo trūkst spēka vai pienācīgas motivācijas. Vēlme sūtīt visu prom nogalina gaišus nākotnes plānus un padara cilvēkus dziļākus un dziļākus trūkumus. Uzņēmējdarbības aizkavēšanās un attiecību pārtraukumi tagad ir visticamāk. Viena laba ziņa ir tā, ka visas neveiksmes ir īslaicīgas un parasti tās ilgi neizvilkjas.

2. Ehwaz (ehwaz)

Otrajā pozīcijā - sinhronizācija (sinhronisma principu formulēja CG Jung un izskatās šādi - "viss, kas notiek un notiek pašlaik, atbilst šī brīža kvalitātei"). Atlaidiet savu nodomu, un tas aizvedīs jūs, kur tas ir nepieciešams. Izmantojiet savu šarmu un veselīgo egoismu. Kā modēļa rune, tā iesaka darīt to, kas patlaban tiek iegūts vai iegūts ļoti viegli. Izbaudiet rezonanses procesu ar kustības spēkiem, harmoniju un veiksmi. Kad runa ir par garīgo audzēšanu, Fleece iesaka ņemt vērā prātu, ko bieži izmanto visu kultūru šamani. Atbildes uz jūsu jautājumiem atradīsiet, izmantojot sinhronizācijas metodi. Dažreiz brīdina, ka jums nevajadzētu pārāk daudz uzņemties sevi.


Ehwaz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - atbildība par viņu rīcību. Jums ir jāuzsāk iniciatīva, jauna pieeja, smags darbs. Dažreiz tas norāda, ka ir pienācis laiks aiziet no grēdas, uz kuras jūs tik ilgi esat braucis, lai izkļūtu no kādas patronāžas vai ietekmes. "Ja kalns neatrodas uz Mohamedu, tad gods ir Dievam." Bet atcerieties, ka tikai viens, kas zina patieso ceļu, var iet apkārt.

3. Othala (othala)

Trešajā pozīcijā - kavēšanās. Tas ir ticamības zuduma rādītājs, problēmas ar nekustamo īpašumu un visa veida kavēšanās. Kopā ar pozitīvajiem rūnām, neatkarīgi no tā, kāds jautājums ir, norāda, ka situācijas maiņas process vēl nav pabeigts, vēl nav izveidoti apstākļi, kas ir veiksmīgi pabeigti. Jūsu iepriekšējais priekšstats par priekšmetu tiks mainīts vai iznīcināts. Tas, kas likās svarīgs, zaudēs savu nozīmi. Parasto notikumu un domu pārkāpums.


Othala pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - veiksmes ekstazī. Paredz labklājību, mājsaimniecības darbus, laimestus vai iegādes. Laimes dievi smaida uz jums. Tā ir labvēlīga zīme jebkādos jautājumos.

divine_3_sources

 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-08-17 23:22:23 (GMT)