Frejas rūnas
Рейтинг 3 из 4 на основе 1127 просмотров.

ᚷ - Gebo: PARTNERĪBA. DĀVANU.

Gebo
Gebo
Gebo
gebo -  GEBO   - ᚷᛖᛒᛟ - Rūnu raksturs GEBO -

ᚷᛖᛒᛟ

ᚷᛖᛒᚩ

 ᚷ - Gebo: PARTNERĪBA. DĀVANU.

Rūna formula (rūnu kombinācija): GEBO

Gebo - partnerības, harmonijas un līdzsvara rune. Fleece palīdz veidot partnerības un virzīt to attīstību pareizajā virzienā. Dievišķā dāvana. Personai tā ir pelnījusi, ir cienīga un jāpieņem kā avanss, lai paplašinātu savas iespējas, piesaistot partnerus vai partnerus.

Ziedošana un saņemšana. Partnerība, savienība un iespējas. Līdzsvars starp dažādiem virzieniem. Tajā pašā laikā tā vada jūsu apvienoto pūliņu plūsmu un ierobežo to uz laiku.

Rūna formula (rūnu kombinācija): GEBO

'gebo' - tulkotajs Fúthork rūnas:

Gebo runu interpretācija iesācējiem

Fleece GEBO simbolizē partnerību visās jomās. Tas spēj apvienot divu vai vairāku cilvēku enerģiju, lai iegūtu lielāku jaudu nekā visi spēki, kas veikti atsevišķi. Galvenokārt šis rune kalpo, lai piesaistītu pretējā dzimuma personu.

PIEMĒROŠANA

Paaugstināt mīlestību un piesaistīt otras dzimuma personu.

Lai uzlabotu maģiskās spējas.

Partnerattiecību veidošanai.

Par garīgo un fizisko līdzsvaru.

Definīcija rūna vērtība ‹gebo› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

gebo (gebo)

Meklē partnerības, mijiedarbību, savstarpēju labumu, sadarbību. Centieties ņemt vērā visu lietas dalībnieku intereses, iespējams, kā starpnieks viņu lietās. Un neaizmirstiet: partnerība nozīmē abpusēji izdevīgu apmaiņu ar stingri saskaņotu līmeni, bez mēģinājumiem maldināt, pakļaut, piespiedu kārtā mainīt partneri.


 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-08-17 23:14:26 (GMT)