$__COMMENTS_JS__$
Frejas rūnas
Рейтинг 6 из 7 на основе 831 просмотров.
Russian English
0
Runic keyboard
Rūna pēc horoskopa (diena + mēnesis) un datuma rūna:
 

 
 

 
 

 

ᛡ - Ior : Jūras dzīvnieks - Jormungand. Pasaulē. Savienojumu. 

Ior
Ior
Ior
ior -  IOR   - Rūnu raksturs IOR -

ᛁᛟᚱ


 ᛡ - Ior : Jūras dzīvnieks - Jormungand. Pasaulē. Savienojumu. Nākamais, divdesmit astotais Northubrian sērijas rune tiek uzskatīts par loru, kas fonētiski nodod diftongu [Io], un tās forma ir līdzīga rune Hagal junior futarka. lor apzīmē jūras dzīvnieku.

Sākotnēji šo rune varēja saistīt gan ar bebru, gan dzīvnieku, kas kādreiz pastāvēja, bet arī pazuda Lielbritānijā 8. gadsimtā, un mītisku dzīvnieku, kas pazīstams kā indoeiropiešu kultūras kā pasaules čūskas tradīcijā. Skandināvu mitoloģijā šī būtne ir pazīstama kā Jormunganda, šī čūska ir tik liela, ka, apdzīvojot jūru visās Midgardas pusēs, tā ar muti spēj uztvert savu asti.

Mistiskā līmenī lor iemieso - pēc analoģijas ar divējādo dabu - amfībijas dzīvniekus, kas spēj dzīvot gan ūdenī, gan uz zemes, visu būtisko lietu dualitāti. Šī koncepcija ir izskaidrota, pamatojoties uz Skandināvijas mītu par Pasaules čūsku, kā to teicis vecākais un jaunākais Edda. Līdz brīdim, kad nāks Ragnaroka galīgā kaujas diena, Pasaules čūska dzīvo okeānā, kas apņem zemi, un ir būtiska Skandināvijas kosmogonijas un ideju par Visumu daļa. Jormungandas izzušanas sekas būtu bīstamākas un postošākas visām pasaulēm nekā viņa klātbūtne Midgard nomalē.

Dabas katastrofas, kas pārstāvētas kā šīs būtnes kustības, ir neatņemama visuma dabiskā gaita un cilvēka dzīves modelis. No šī viedokļa ir interesanti, ka stāsts par Thoru zveju. Thor ne tikai nozvejotas, bet arī mēģināja izvilkt Jormungand, bet viņa draugs, milzīgais Hryumīrs, sagriezis līniju un čūska atkal iegremdēja okeāna dziļumā. Šis mīts nav tik daudz, kas parāda pērkona Dieva veiklību, jo tas uzsver šī mēģinājuma neapdomību. Norvēģu mitoloģija, un pēc tam vecās angļu roka misticisms bez nosacījumiem atzīst izpratni par pretēju vienotību.

Gaisma nav iespējama bez tumsas
un nakti, ne dienu
rune lor ir spēka talismana līdzsvars -

saka vecs angļu runas dzejolis.

Thora dziesma stāstā ir parādīta kā mēģinājums pārkāpt caur līdzsvara likumu Visumā - kaut ko Dievs nevar paveikt, netraucējot tajā spēku līdzsvaru un neieslīdot haosā. Būdami bīstami, personificētie spēku spēki tiek atzīti par būtiskiem būtības komponentiem. Galvenais rūnu saturs ir norādīt, ka mēģinājums novērst vienu no polariski pretējām sastāvdaļām ir lemts neveiksmei.


Lor Zvērs vai čūska. Lietu divkāršais raksturs nozīmē Pasaules čūsku Jormungand, kas ir tik liels, ka var iekost savu asti un aptver visu pasauli.

Rīcība ir līdzīga laso pasaulei - savienojot visus dzīves aspektus, līdzsvarojot tos un stiprinot pamatu.

Formulās tā tiek izmantota, lai aizvērtu divus pretējos jēdzienus (biners), lai apzīmētu visas dzīves sfēras un visas cilvēka būtības vai parādības plaknes. Uz tā jūs varat sasaistīt formulas rezultātu, ja tas ietver daudzus aspektus. Kā tad, ja tās savienotu visas kopā un parādītu ceļu uz vienu rezultātu. Retāk izmanto formulās, lai burtiski apzīmētu zvēru - dzīvnieku. Piemēram, ārstēšanai vai aizsardzībai.

Meditācijā tas atklāj visu integritāti, palīdz redzēt visu kā vienotu sistēmu, lai savienotu visas diferencētās koncepcijas. Un arī būt harmonijā ar sevi un pasauli.

Galvenie jēdzieni: pasaule, savienojums, zvērs, daudzveidība.

831 831
Lapa pievienota (rediģēta) 2019-08-20 11:55:03 2019-08-20 11:55:03