Frejas rūnas
Рейтинг 13 из 14 на основе 314 просмотров.

ᛁᛈᛇ - Isa-Perthro-Eihwaz : Sargs kaujā

Ipae
314 %%HITS%% 314
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-05-29 07:21:07 2020-05-29 07:21:07

Ipae

Ipae
ipae -  IPAE   - ᛁᛈᚨᛖ - Rūnu raksturs IPAE -

ᛁᛈᛇ

ᛁᛈᚪ

Translated by service «Yandex.Translate»

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᛁᛈᛇ - Isa-Perthro-Eihwaz : Sargs kaujāᛁᛈᛇ - Isa-Perthro-Eihwaz : Sargs kaujā

3-Rūnascript
Isa-[[perthro]]-Eihwaz

Vērtība rūnas ‹Isa-[[perthro]]-Eihwaz› trīs rūnas scenārijā

1. Isa (isa)

Rune Isa vērtība pirmajā pozīcijā ir debesu ass, ap kuru viss rotē, un šī ass ir pati. Absolūtā pārredzamība un ledus aukstums attiecībā pret to, kas notiek, var jums labi kalpot. Tas ir slēptās attīstības laiks, iegūstot svarīgu iekšējo pieredzi. Tas liecina par stagnāciju jebkurā jomā. Izmaiņas ir maz ticamas.

2. [[perthro]] (perthro)

Otrajā pozīcijā - jums ir jātic jūsu uzņēmuma panākumiem, spēlētāja uztraukumam, bet ne riskam, radošajai vizualizācijai vai pozitīvai burvju iejaukšanai. Dažreiz norāda, ka ir nepieciešams neparasts problēmas risinājums, nestandarta pieeja jautājumam. Dažos gadījumos runas ieteikums ir atjaunot enerģijas līdzsvaru, radīt labvēlīgu atmosfēru un pozitīvas emocijas.


[[perthro]] pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - tā ir dziedinoša rune spoguļa pozīcijā, tā iesaka vispirms izprast sevi un nejēdzīgi darīt to, ko citi saka vai diktē. Atrodiet problēmas saknes jūsu dvēseles dziļumā, jūsu emociju avotā, jūsu lielajos sapņos. Izmainiet savas dzīves sapņu saturu. Atbrīvojieties no viltus uzskatiem un jutekliskiem pielikumiem. Dažreiz, lai gan ļoti reti, tas norāda uz burvības vai melnās maģijas izmantošanu. Problēmu risināšanā iesaka nonākt pie paša problēmas avota, nevis likvidēt to, ko tā veic.

3. Eihwaz (eihwaz)

Trešajā pozīcijā - atgriezieties normālā stāvoklī. Jūsu dzīve būs jūsu parastajā gaitā. Tas norāda uz atkārtotiem šķēršļiem un padomiem, ka viss sāksies. Dažos gadījumos, paredzot vērtīgu dzīves pieredzi, gudrību. Ar pozitīviem riņķiem ir vērojama situācijas stabilizēšanās un kārtība.

divine_3_sources


 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-05-29 07:21:07 (GMT)