Frejas rūnas
Рейтинг 3 из 4 на основе 488 просмотров.

ᛁ - Isa

Isa
Isa
Isa
isa -  ISA   - ᛁᛋᚨ - Rūnu raksturs ISA -

ᛁᛋᚨ

ᛁᚨ

 ᛁ - Isa

Rūna formula (rūnu kombinācija): ISA

Ledus. Stagnācija. Viss ir iesaldēts, bet jebkurā brīdī viss var izkausēt. Enerģija ir tur, bet tā ir kā neaktīvs taifūns. Izmanto, lai palēninātu (iesaldētu) procesus. Fleece aizsardzība - apstājas briesmas, iesaldē ienaidnieku. Tas dod personai laiku, lai saprastu un mainītu situāciju.

Ar savu palīdzību jūs varat pārtraukt jebkuru darbību. Lai iesaldētu laiku, uzvarot laikā, lai to pareizi novērtētu. Tas ir negatīvo procesu apturēšana. Ideāls pasīvai aizsardzībai - iesaldē ienaidnieka darbību. Īpaši efektīvs ar rune Turisaz. Lieto aizsargājošās burvestībās. Darbi, pat krāsoti gaisā.

Rūna formula (rūnu kombinācija): ISA

'isa' - tulkotajs Fúthork rūnas:

ᛁᛋᚨ

488 488
2019-08-17 22:31:28


 
 
 
 
 
 
 
1   
(252) ᚺᛖᛈᛈᚾᛁ : Heppni - Veiksmi ( luck ). Sakrālās rune vārdu.  
252
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(776) ᚺᛞᚹ - Burvju pārveidotājs  
776

3-Rūnascript
isa-Sowilo-Ansuz

Definīcija rūna vērtība ‹isa› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

isa (isa)

Izvairieties no informatīviem un emocionāliem jutekļiem - ir pienācis laiks koncentrēt spēkus, noteikt iekšējo struktūru - savu darbību modeļus. "Nogulieties uz leju", ņem brīvdienas, neatstājiet māju, dodieties uz vienkāršām un nepieciešamām lietām. Situācija ir nogatavojusies, un drīz jums būs jābūt aktīvam - bet tam ir nepieciešama vara un iekšējā harmonija.


 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-08-17 22:31:28 (GMT)