$__COMMENTS_JS__$
Frejas rūnas
Рейтинг 6 из 7 на основе 867 просмотров.
Russian English
0
Runic keyboard
Rūna pēc horoskopa (diena + mēnesis) un datuma rūna:
 

 
 

 
 

 

ᛗ : Двадцатой нортумбрийской руной ir Man [Mannaz], fonētiski norādot skaņu [M] :: Man :: Vērtība rūnas Манназ-Ансуз-Наутиз

Man
Man
Man
man -  MAN   - Rūnu raksturs MAN -

ᛗᚨᚾ


 ᛗ : Двадцатой нортумбрийской руной ir Man [Mannaz], fonētiski norādot skaņu [M] :: Man :: Vērtība rūnas Манназ-Ансуз-НаутизMan [Mannaz], fonētiski norādot skaņu [M].


Nosaukums рунического zīmes ar daudziem ģermāņu valodas tiek tulkots kā "cilvēks" (salīdziniet angļu val. man to. Mann),tomēr saturs pašas rūnas daudz plašāks. Rune Man толкованиях нортумбрийского Футарка apraksta cilvēku kā tādu, bet nav obligāti vīrieti. Plānots, ka šī rūna apzīmē cilvēciska būtne vispār, uzsverot galvenā īpašība cilvēka dabu, kas, наличествуя katrā atsevišķā indivīda, vai tas būtu vīrietis, sieviete vai bērns, nosaka to kā cilvēks.Древнеанглийская руническая dzejolis saka šādi:Laimīgs ir tas, kas близкимилюбимыйсвое vienotība ar viņiem apzinās,bet nāves viņš, un расставатьсясуждено,jo tālāk nāve, темтягостней šķiršanās.Uz pasaules lietām līmenī Man apzīmē daļiņu kopējo pieredzi kopienas vai veida, ko iegūst atsevišķs indivīds, apzinoties savu unikalitāti, no vienas puses, un nespēju izteikt šo savu unikalitāti ārpus saskarsmes ar citiem cilvēkiem - no otras.Ar mistisko interpretāciju rūnas Man, izejot no tās grafisko zīmi, uztver to kā pārdomas arhetipi cilvēku. Kopš pašiem pirmajiem kultūras cilvēks uzskatīja sevi kā ļaut nelielu, bet atspoguļo sabiedrības, pasaules un visuma. Saskaņā ar šo seno priekšstatam par cilvēku kā par микрокосме, rune Man mistikas līmenī izsaka visas izpausmes накапливаемого cilvēku un sabiedrību pieredze, ar kuru cilvēks nav spējīgs realizēt ieķīlāto tajā personīgo potenciālu.

http://florell-page.narod.ru/Asatru/futhark/futhark_n.htm

Translated by service «Yandex.Translate»