Frejas rūnas
Рейтинг 10 из 10 на основе 923 просмотров.
0
Runic keyboard
Rūna pēc horoskopa (diena + mēnesis) un datuma rūna:
 

 
 

 
 

 

ᛗ - Mannaz

Mannaz
Mannaz
Mannaz
mannaz -  MANNAZ   - Rūnu raksturs MANNAZ -

ᛗᚨᚾᚾᚨᛉ

ᛗᚾᚨᛉ

 ᛗ - Mannaz

Rūna formula (rūnu kombinācija): MANNAZ

Cilvēks un cilvēka prāts. Runu spēks dod personai iespēju audzēt un dot savu dzīvi mērķim un nozīmei. Attīsta atmiņu un garīgās spējas. Mannaz ir “es”, bet otrs “es” ir viens. Rune ļauj saprast citu cilvēku domas, vēlmes un rīcību, lai labāk izprastu sevi.

Tas ir cilvēks ar savu
ᛗᚨᚾᚾᚨᛉ

923 923
Lapa pievienota (rediģēta) 2019-12-09 00:22:31 2019-12-09 00:22:31


 
 
 
 
(906) Pašreizējais mēness - Laiks maģijai  
906

3-Rūnascript
Nauthiz-Ansuz-mannaz

Definīcija rūna vērtība ‹mannaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

mannaz (mannaz)

Esiet ļoti uzmanīgs jūsu uzvedībai, domām un jūtām. Apkārtējie cilvēki tagad neapzināti pilnībā atspoguļo jūs un paklausa jums - ko jūs, tādi un tie esat. Kopā jūs varat koncentrēties uz vienu problēmu un to atrisināt, jūs varat apvienoties izmaiņu plūsmā, jūs varat apvienot savas dzīves plūsmas kopā vai organizēt prāta vētras sesiju. Galvenais ir nevis "izspiest" sevi jebkādā veidā - citi reaģēs tāpat.

mannaz pretējā pozīcijā

Jūs ietekmējat „ēnas”, kas apņem jūs no jūsu zonām: sliktākajā gadījumā, nodarījumu, ambīcijas, konflikta zonas; labākajā - izstrādātas zemapziņas ietekmes programmas. Minimālā kārtā sakārtojiet savus kompleksus un nodarījumus, šaubas un vilcināšanos - tieši no viņiem ir vislielākais kaitējums.

 
 
 
 
(906) Pašreizējais mēness - Laiks maģijai  
906


$__TOPRM_LI KES_HOUR_CONTENT__$