Frejas rūnas
Рейтинг 2 из 2 на основе 2130 просмотров.

ᚱ Rūna Raido - Izjādes. Ceļš. Ceļš. 5-es rune

Raidho
Raidho
Raidho
raidho -  RAIDHO   - ᚱᚨᛁᛞᚺᛟ - Rūnu raksturs RAIDHO -

ᚱᚨᛁᛞᚺᛟ

ᚱᚨᛁᛞᚻᚩ

 ᚱ Rūna Raido - Izjādes. Ceļš. Ceļš. 5-es rune

Rūna formula (rūnu kombinācija): RAIDHO

Сила движения и порядка. Руна дороги. Путешествие на всех планах бытия. Охраняет и сокращает путь. Способствует благоприятному течению событий. Предупреждает об опасности - интуиция есть у каждого человека.

Rūna formula (rūnu kombinācija): RAIDHO

'raidho' - tulkotajs Fúthork rūnas:

Viss raidho Array
3-Rūnascript
raidho-Ansuz-Isa

Definīcija rūna vērtība ‹raidho› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

raidho (raidho)

Pārvietot, domāt, novērtēt, izdarīt izvēli. Visbiežāk šis padoms, lai padarītu noteiktu kustību un skaidri izteiktu, ir ceļojums, pastaigas līdz noteiktam mērķim. Ir ļoti svarīgi ievērot noteikumus, principus, likumus, sistēmu pieeju uzņēmējdarbībai. Varbūt jums vajadzētu sazināties ar advokātu vai sākt oficiālu laulību. Atrodiet pieņemamu un pareizu veidu - veidu, kā realizēt savas vēlmes un nodomus.

raidho pretējā pozīcijā

Pārtraukt. Neviens dodas nekur! Pārtrauciet satraukumu, padomājiet par noteikumiem un likumiem - vienādi nebūs jēgas. Nomierinieties un uzziniet, ko darīt pašreizējā stāvoklī - jums ir pietiekami daudz gadījumu, vienkārši dodiet viņiem nozīmīgumu.


 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-06-16 17:01:47 (GMT)