Frejas rūnas
Рейтинг 6 из 7 на основе 1098 просмотров.
Russian English
0
Lai meklētu vai tulkotu runic, ievadiet frāzi vai vārdu:
Runic keyboard
Rūna pēc horoskopa (diena + mēnesis) un datuma rūna:
 

 
 

 
 

 

Rune maģija.

Runic-charm
Runic-charm
Runic-charm
runic-charm -  RUNIC-CHARM   - Rūnu raksturs RUNIC-CHARM -

ᚱᚢᚾᛁᚲᚲᚺᚨᚱᛗ

ᚱᚢᚾᛁᚳᚳᚻᚨᚱᛗ

 Rune maģija.



Rune maģija.

 Ziemeļvalstu burvība sevī ietver dažādus dievišķus attēlus, mītus, filozofiju, rituālo maģiju tajās ciltīs, kas dzīvo Ziemeļeiropā.

Ziemeļu ceļa burvīgās skolas neatņemama sastāvdaļa ir rūnas. Šis burvju simbols ir maza izmēra objekts, kas ietver daudzas nozīmes - skaņu, krāsu, numuru un burtu simbolu. Rituālu rūnas tiek izmantotas praktiskā burvībā, lai radītu viļņus un sazinātos ar dievībām. Ar viņu palīdzību jūs varat būt burvju efektu, padarīt piekariņus un talismānus, veikt meditatīvus vingrinājumus garīgās attīstības nolūkos, veidot astrālos projekcijas utt.

Sākotnēji senie skandināvu rūnas tika izmantoti kā parasts alfabēts. Tomēr vikingi to ne tik daudz kā burtisku vērtību kā simbolisku. Šajā ziņā rūnas satur spēcīgu burvju enerģijas plūsmu.

Katram rune, kas ir sakrāla zīme, ir koncentrēta maģiska vara, kas palīdz savienoties ar konkrētu elementu vai dievību. Svēto simbolu kombinācija ar pareizu spēku un savienojumiem rada visu burvju sistēmu.

Raudas ir viena no dabas spēkiem visprecīzākais vizuālais attēls, vienlaikus darbojoties kā atslēga uz sākumu, kuram pieder burvju rune simbols.

Rindu sistēma tiek plaši izmantota zīlēšanai, jo rune magic ļauj aprakstīt jebkuru situāciju, izmantojot dažādas burvju zīmju kombinācijas un to nozīmes.


1098 1098
Lapa pievienota (rediģēta) 2019-08-08 11:00:18 2019-08-08 11:00:18