Frejas rūnas
Рейтинг 12 из 14 на основе 4919 просмотров.

ᛋᛖᛝ - Sowilo-Ehwaz-Ingwaz : Mīlestības piesaiste

Seng
4919 %%HITS%% 4919
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-05-25 22:15:49 2020-05-25 22:15:49

Seng

Seng
seng -  SENG   - ᛋᛖᚾᚷ - Rūnu raksturs SENG -

ᛋᛖᛝ

ᛋᛖᛝ

Translated by service «Yandex.Translate»

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᛋᛖᛝ - Sowilo-Ehwaz-Ingwaz : Mīlestības piesaisteᛋᛖᛝ - Sowilo-Ehwaz-Ingwaz

Mīlestības piesaiste

3-Rūnascript
Sowilo-[[ehwaz]]-Ingwaz

Vērtība rūnas ‹Sowilo-[[ehwaz]]-Ingwaz› trīs rūnas scenārijā

1. Sowilo (sowilo)

Rune Soulo vērtība pirmajā pozīcijā mainās. Tas ir laimes riteņa rotācijas rādītājs, individuālo rakstura iezīmju izpausmes. Rune norāda, ka jums ir spēcīgs radošs spēks, pateicoties kam jebkuras izmaiņas jūsu dzīvē kļūst iespējamas. Tāpēc negatīvās domas nevar pieļaut pozitīvu notikumu rašanos, traucēt jūsu individuālā mīta izpausmei. Iespējams, problēmas cēlonis ir jūsu egoisms, vai arī jums ir steidzami, savās domās pirms faktiskā notikumu gaita. Varbūt jūs uztraucaties, un jūsu domāšanu ietekmē apstākļi.

2. [[ehwaz]] (ehwaz)

Otrajā pozīcijā - sinhronizācija (sinhronisma principu formulēja CG Jung un izskatās šādi - "viss, kas notiek un notiek pašlaik, atbilst šī brīža kvalitātei"). Atlaidiet savu nodomu, un tas aizvedīs jūs, kur tas ir nepieciešams. Izmantojiet savu šarmu un veselīgo egoismu. Kā modēļa rune, tā iesaka darīt to, kas patlaban tiek iegūts vai iegūts ļoti viegli. Izbaudiet rezonanses procesu ar kustības spēkiem, harmoniju un veiksmi. Kad runa ir par garīgo audzēšanu, Fleece iesaka ņemt vērā prātu, ko bieži izmanto visu kultūru šamani. Atbildes uz jūsu jautājumiem atradīsiet, izmantojot sinhronizācijas metodi. Dažreiz brīdina, ka jums nevajadzētu pārāk daudz uzņemties sevi.


[[ehwaz]] pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - atbildība par viņu rīcību. Jums ir jāuzsāk iniciatīva, jauna pieeja, smags darbs. Dažreiz tas norāda, ka ir pienācis laiks aiziet no grēdas, uz kuras jūs tik ilgi esat braucis, lai izkļūtu no kādas patronāžas vai ietekmes. "Ja kalns neatrodas uz Mohamedu, tad gods ir Dievam." Bet atcerieties, ka tikai viens, kas zina patieso ceļu, var iet apkārt.

3. Ingwaz (ingwaz)

Trešajā pozīcijā - ir pirmā rune pastiprinātājs. Ja iepriekšējie rūnas ir pozitīvas, situācija tiks atjaunota.

divine_3_sources

 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-05-25 22:15:49 (GMT)