Frejas rūnas
Рейтинг 3 из 4 на основе 222 просмотров.

ᛥ - Northumbrian rune Stan (Stan) - "akmens".

Stan
Stan
Stan
stan -  STAN   - ᛋᛏᚨᚾ - Rūnu raksturs STAN -

ᛋᛏᚨᚾ


 ᛥ - Northumbrian rune Stan (Stan) -

Rūna formula (rūnu kombinācija): STAN

STAN

'stan' - tulkotajs Fúthork rūnas:

Trīsdesmit otrais Northumbrian rune ir Stan, kas fonētiski pārraida skaņu [St] un nozīmē "akmens".


Plašākā līmenī Stan var tikt interpretēts kā akmens apzīmējums jebkura akmens formā vai īpašumā, bet pasaulīgā līmenī šis rune parasti tiek izmantots, lai apzīmētu vienu akmeni, bruģakmens vai akmeni. Tomēr viņas zīmi var izmantot arī, lai atsauktos uz “oļi” vai mikroshēmām, kas tiek izmantotas tradicionālajās galda spēlēs.

Neatkarīgi no tā, kāda veida akmens vai kāda konkrētā akmens forma Stan Rune apraksta pasaulīgajā līmenī, mistiskā līmenī tā iemieso saikni starp zemes spēkiem, cilvēka spēkiem un debesu spēkiem. Šajā interpretācijā var saprast arī ķeltu ietekmi, jo atšķirībā no Skandināvijas tradīcijām, kas sadalīja esošo Visumu deviņos (citos variantos, desmit daļās), Druids to sadalīja trīs līmeņos.
Stena rūnu praktiskais saturs, kas ir īpaši svarīgs zīlēšanai, jau ir aprakstīts paša nosaukumā: laukakmens var bloķēt ceļu, bet tas var nodrošināt vismaz uzticamu, bet īslaicīgu patvērumu no vajāšanas vai tuvojoša ienaidnieka. Līdzīgi rune Stan var gan nodrošināt uzticamu aizsardzību (gan pašreizējā formā vienā, gan citā veidā visās Eiropas kultūrās: „Aiz akmens sienas” un kļūt par šķērsli ceļā uz mērķa sasniegšanu. , lai apietu šo šķērsli, ir jāizkāpj no izvēlētā ceļa, pēdējam ir nepieciešama aprūpe un izturība, kas nepieciešama, lai neņemtu piespiedu, apvedceļu uz patieso un atgrieztos sākotnējā ceļā.

3-Rūnascript
Sowilo-Tiwaz-Ansuz

Vērtība rūnas ‹Sowilo-Tiwaz-Ansuz› trīs rūnas scenārijā

1. Sowilo (sowilo)

Rune Soulo vērtība pirmajā pozīcijā mainās. Tas ir laimes riteņa rotācijas rādītājs, individuālo rakstura iezīmju izpausmes. Rune norāda, ka jums ir spēcīgs radošs spēks, pateicoties kam jebkuras izmaiņas jūsu dzīvē kļūst iespējamas. Tāpēc negatīvās domas nevar pieļaut pozitīvu notikumu rašanos, traucēt jūsu individuālā mīta izpausmei. Iespējams, problēmas cēlonis ir jūsu egoisms, vai arī jums ir steidzami, savās domās pirms faktiskā notikumu gaita. Varbūt jūs uztraucaties, un jūsu domāšanu ietekmē apstākļi.

2. Tiwaz (tiwaz)

Otrajā pozīcijā - karadarbība. Jums ir jābūt aktīviem un nevainojamiem, mērķtiecīgiem un bezbailīgiem vai vēlēšanās. Izsakot sevi kā kara un uzvaras dievu, jūs dodat citiem iespēju tikai uzvarēt. "Rhino darbojas ļoti ātri un ir slikta redze, bet ar tās masu vairs nav viņa problēma." Būdams liels uzvaras rune, iesaka jums turpināt savu, atbalstīt savu pārliecību un ņemt to, kas ir pareizi.


Tiwaz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - iegūstiet miera stāvokli. Novērtējiet situāciju. Iegremdēts sevī, jūs varat atrast izeju no šīs situācijas, atbildi uz aizraujošu jautājumu. Negaidiet ātrus rezultātus. Atstājot cerības enkuru, pagaidiet, līdz notikumu vētras izzūd pati. Uzņemiet kādu noderīgu kuģi, apgūstot to, ko tas jums pastāstīs par jums, mācīs jūs dzirdēt mūžīgo.

3. Ansuz (ansuz)

Trešajā pozīcijā - pasaules piekrišana, tomēr jebkurā jautājumā jums tiks paziņots par patieso situāciju. Dažos gadījumos notiek sarunu paziņošana vai veiksmīga darījuma noslēgšana.


Ansuz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - situācijas attīstība radīs sarežģījumus, negadījuma pārpratumus vai atklātu maldināšanu. Turpmākie notikumi parādīs, ka kļūda netika novērsta, un jūs atkal ierīkojāt grābekli. Tu izskaties kā pilnīgs idiots, un jūs to nevarat ticēt. Jebkurā gadījumā rune norāda uz nepietiekamu skaidrību, bažām vai nepatiesas informācijas saņemšanu.

divine_3_sources

 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-08-17 22:30:53 (GMT)