Frejas rūnas
Рейтинг 3 из 4 на основе 2615 просмотров.

ᛏ Rune Тейваз - Karavīrs. Тюр. 17-es rune

Tiwaz
Tiwaz
Tiwaz
tiwaz -  TIWAZ   - ᛏᛁᚹᚨᛉ - Rūnu raksturs TIWAZ -

ᛏᛁᚹᚨᛉ

ᛏᛁᚹᚨᛉ

 ᛏ Rune Тейваз - Karavīrs. Тюр. 17-es rune

Rūna formula (rūnu kombinācija): TIWAZ

Warrior. Uzvara Aizsargājošs rune. Varu, panākumu un vīrišķības un taisnīguma rune. Darbība, ko rada kaislība. Izmanto, ja nepieciešams, lai kvalitatīvi un nevainojami atrisinātu situāciju, lai iegūtu uzvaru. Palielina spēku un izturību. Fleece, dodot spēku un gribu uzvarēt. Izmanto, lai veiksmīgi pabeigtu jebkuru uzņēmumu. Tas palīdz sekot izvēlētajam ceļam, lai pārvarētu visus šķēršļus. Tas ir rune karavīrs

Rūna formula (rūnu kombinācija): TIWAZ

'tiwaz' - tulkotajs Fúthork rūnas:

ᛏᛁᚹᚨᛉ

2615 2615
2019-08-17 23:04:25


 
 
 
 
 
 
 
(205) Paldies  
205
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(776) ᚺᛞᚹ - Burvju pārveidotājs  
776
 
 
 
 
1   
(180) ᛏᚱᛉ - Tiwaz-Raidho-Algiz : «Impulsam»  
180
 
 
 
 
 
 
(82) Fúthork  
82

5-Rūnascript
tiwaz-Isa-Wunjo-Ansuz-Algiz

Definīcija rūna vērtība ‹tiwaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

tiwaz (tiwaz)

Koncentrējieties uz tagadni, uz iekšējo prasību, lai sasniegtu mērķi - neatkarīgi no tā. Nesamaziniet joslu - jūsu īstenošanas līmeni. Izslēdziet visas šaubas un upurējiet neērtības un neapmierinātību, bailes un jutīgās vēlmes. Tagad ir svarīgi cīnīties, pārbaudīt sevi pie “augšējās robežas”, lai parādītu labāko un nepieciešamo mērķa sasniegšanai. Varbūt jums ir nepieciešams ziedot kaut ko un izplatīt kaut ko ļoti vērtīgu - pirmkārt, tas ir novecojis, un, otrkārt, tā ir cena par saņemto. Atbrīvojoties no novecojušās formas, parādiet savu patieso būtību un iegūstiet jaunu formu.

tiwaz pretējā pozīcijā

Nosakiet, kādus slēptos spēkus un talantus jūs varat slēpties un var palīdzēt situācijā. Lai to izdarītu, jums ir jāiegulda enerģija un tērēt daudz enerģijas, bieži vien bez acīmredzamiem panākumiem. Un ir divi iespējamie rezultāti. Pirmkārt, jūs cīnīsieties kā zivis pret ledu, bet neko nesasniegsiet, jo jūs paļauties uz iepriekšējām spējām un novecojušajām formām. Un spēki patiešām tiks veltīti veltīgi, bez rezultātiem. Otrs ir tas, ka jūs lauzt ledu, izjūkat ierasto formu un uzvedības robežas un kļūstat atšķirīgas, sasniedziet to, ko jūs centāties.


 Russian English

© 2019 attfreya.lv 2019-08-17 23:04:24 (GMT)