Frejas rūnas
Рейтинг 10 из 14 на основе 711 просмотров.

ᛉᛒᛚ - Algiz-Berkano-Laguz Spēks un gods

Zbl
711 %%HITS%% 711
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-05-25 22:21:33 2020-05-25 22:21:33

Zbl

Zbl
zbl -  ZBL   - ᛉᛒᛚ - Rūnu raksturs ZBL -

ᛉᛒᛚ

ᛉᛒᛚ

Translated by service «Yandex.Translate»

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᛉᛒᛚ - Algiz-Berkano-Laguz  Spēks un godsᛉᛒᛚ - Algiz-Berkano-Laguz
Spēks un gods

3-Rūnascript
[[algiz]]-[[berkano]]-[[laguz]]

Vērtība rūnas ‹[[algiz]]-[[berkano]]-[[laguz]]› trīs rūnas scenārijā

1. [[algiz]] (algiz)

Rune Algiz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz visaugstākās kārtas spēku pozitīvo ietekmi, aizsardzību un patronāžu, kas dažkārt parādās caur spilgtiem sapņiem un bezsamaņā. Tas ir cerības, drošības un pārdomu rādītājs. Dažreiz tas norāda, ka jūs īstajā laikā esat īstajā vietā, tagad būsiet brīdināts, jo jūs esat pievērsuši to cilvēku uzmanību, kuru spēks ir pieprasīts. Vai esat gatavs pieņemt to, ko lūdzāt un aizstāvēt?


[[algiz]] pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Algiz vērtība pirmajā vietā ir cietušais. Fleece norāda uz aizsardzības zudumu un neaizsargātību šajā jautājumā. Šādas īpašības kā naivums un alkatība acīmredzot radīja nepatīkamu situāciju. Varbūt jūs esat iesaistīti kāda cita spēlē un esat grēkāzi citiem. Tomēr, ja jūs to darāt apzināti, tad jūsu apņēmība un zināšanas par to, kāpēc tā ir nepieciešama, palīdzēs jums pabeigt darbu. Dažreiz tā ir norāde par to, kas nav pieejams.

2. [[berkano]] (berkano)

Otrajā pozīcijā - parādīt aprūpi un toleranci. Sāciet kaut ko jaunu, prieku ne tikai jums. Ļaujiet jūsu vitalitātei izpausties radoši. Dažreiz iesaka konsultēties vai palīdzēt no gudras sievietes.


[[berkano]] pretējā pozīcijā

Otrajā vietā rune iesaka ierobežot un piesardzīgi, izvēloties pareizo vietu un laiku.

3. [[laguz]] (laguz)

Trešajā pozīcijā ir izeja no krīzes. Izsakās par klusas sloksnes rašanos dzīvē, līdzjūtību un sapratni. Norāda, ka pazudušās lietas tiks atrastas, un visi vainīgie nonāk tīrā ūdenī. Reizēm vēsta jauna, enerģiska cilvēka vizīte. Prognoze ir ceļojums uz ūdeni, spilgti pravietiski sapņi.


[[laguz]] pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - neveiksme, "kur jūs paņēmāt ceļu?" Tas ir apstākļu vai attiecību sarežģītības rādītājs. Kopā ar jebkuru rokas rūnu, šī nav ļoti laba zīme.

divine_3_sources

 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-05-25 22:21:33 (GMT)